Adobe Photoshop Express:Photo Editor Collage Maker

7.6.872

PHOTO FUN FOR EVERYONE
4.4/5 Votes: 1,713,011
Developer
Adobe
Version
7.6.872
Updated
6 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Adobe Photoshop Express APK 7.4.824 Funkcje

 

Proste i dostępne narzędzie do edycji zdjęć dla każdego

 

Na początek użytkownicy Androida mogą korzystać z Adobe Photoshop Express, szybkiej i otwartej aplikacji do edycji zdjęć z wieloma intrygującymi funkcjami do odkrycia. Baw się szczegółowymi i spersonalizowanymi narzędziami edycyjnymi aplikacji, aby bez wysiłku zmienić swoje zdjęcia w zabawne fotografie z doskonałymi efektami wizualnymi. Przede wszystkim odkryjesz, że wszystkie dostępne rozwiązania są niezwykle przystępne, co znacznie ułatwia korzystanie z nich.

 

Wiele szybkich poprawek do wykorzystania

 

W tym duchu początkujący w Adobe Photoshop Express mogą korzystać z pomocnych szybkich poprawek aplikacji, które umożliwiają szybką zmianę wizualnych wrażeń z twoich zdjęć. Wśród nich znajduje się regulowany kontrast, ekspozycja i wiele innych aspektów twoich zdjęć. Wszystkie z nich można wygodnie dostosować za pomocą jednodotykowej modyfikacji Adobe Photoshop Express.

Możesz także szybko wyedytować niepożądaną część zdjęć i ukryć źle zrobione ujęcia. Aby stworzyć przyciągające wzrok układy, spróbuj wyprostować lub obrócić wybrane pliki. Przede wszystkim możesz z powodzeniem usunąć objawy czerwonych oczu i zwierząt domowych ze swoich ulubionych zdjęć.

 

Baw się perspektywami na wybranych zdjęciach

 

Możesz swobodnie eksperymentować z dostępnymi opcjami z wybranych obrazów, jeśli interesuje Cię perspektywa. Korzystając z tej metody, użytkownicy Androida mogą łatwo poprawić swoje przekrzywione lub nierówne obrazy. Alternatywnie, możesz jednocześnie eksperymentować z różnymi zniekształceniami kąta na swoim ujęciu, co może sprawić, że oglądanie go będzie o wiele przyjemniejsze. Baw się dostępnymi opcjami w Adobe Photoshop Express, aby tworzyć wyjątkowe widoki z różnych punktów widzenia.

 

Pozbądź się niechcianych dźwięków

 

Powinieneś także spróbować usunąć niepożądane dźwięki z oryginalnych obrazów, korzystając z pomocnych funkcji Adobe Photoshop Express. Zacznij od wygładzenia ziarnistości na zdjęciach. Następnie powinieneś spróbować poprawić zawartość obrazów, redukując szumy kolorów i wyostrzając informacje.

 

 

Wniosek

 

PicsArt i Adobe Lightroom od dawna są popularnymi aplikacjami do edycji zdjęć i dostosowywania, jeśli chodzi o edycję i wydajność zdjęć. A teraz, dzięki kilku innowacyjnym i ulepszonym funkcjom w tej nowej aplikacji Adobe, Twoje zdjęcia będą o wiele przyjemniejsze. W rezultacie użytkownicy Androida mogą korzystać z ekscytującej aplikacji na smartfony Adobe Photoshop Express, gdy uzupełniają swoje trzy najlepsze aplikacje fotograficzne. Przede wszystkim teraz, gdy aplikacja jest dostępna do pobrania i odblokowana na naszej stronie internetowej, będziesz miał jeszcze więcej okazji, by ją pokochać.

What's new

• Watermark resize – Have complete control over the size of the watermark on your images. A much requested functionality, humbly delivered!
• Enhanced Vignette - Give your photo a dramatic vignette effect with precise control of roundness and feather.
• New content – New looks and Text styles has been added in the application.
• Bugs and Crash fixes for smooth experience.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *