Airline Commander – A real flight experience

1.4.1

Create the best airline in the world and manage dozens of airliners.
4.0/5 Votes: 344,087
Developer
RORTOS
Version
1.4.1
Updated
17 May 2021
Requirements
5.0 and up
Size
64M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje dowódcy linii lotniczych APK 1.4.0

 

PODRÓŻ WIELKICH ROŚLIN W 3D

 

Dowódca linii lotniczych – Prawdziwe doświadczenie lotu to najbardziej międzykontynentalne doświadczenie lotu. Rozgrywka jest prosta, ale przyzwyczajenie się do niej zajmuje dużo czasu. W grze znajdują się setki licencji, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności latania. Podróż samolotem jest często trudna i musisz nauczyć się korzystać ze wszystkich elementów sterujących samolotu w razie problemów. Lot nigdy nie jest łatwy i będziesz musiał radzić sobie z wieloma sytuacjami awaryjnymi oraz niepogodą. Rozwijasz swoje umiejętności po pewnym treningu, aby osiągnąć bezbłędny lot. Im więcej zarobisz stamtąd dla swojej linii lotniczej, tym lepiej. W środku ruchu lotniczego w czasie rzeczywistym budujesz optymalną flotę.

 

WIELOOSOBOWY I ATRAKCYJNA TREŚĆ LOTU 3D

 

Dowódca linii lotniczych – Prawdziwe wrażenia z lotu to coś więcej niż tylko lot; to darmowy lot. Musisz zaprojektować setki samolotów, aby skompletować najbardziej niezawodną załogę lotniczą. Majstrujesz przy dostosowywaniu turbiny, helikoptera, pojedynczego pokładu lub podwójnego pokładu. Gra ma wiele rzeczy i będziesz musiał otworzyć wiele głównych ośrodków, aby rozwijać duże drogi kołowania. Z biegiem czasu gromadzisz wystarczająco dużo pieniędzy, aby otworzyć tysiące tras do wszystkich głównych lotnisk na świecie. Najwyraźniej intryguje Cię specyfika setek lotnisk, w tym prawdziwych pasów startowych. Poświęcasz więcej czasu na korzystanie z regionów i lotnisk z obrazami satelitarnymi w wysokiej rozdzielczości na całym świecie w porównaniu z czasem spędzonym na nadzorowaniu.

 

GOTOWY DO ŚWIATOWEJ PODRÓŻY LOTU 3D

 

Dowódca linii lotniczych – Zdobycie prawdziwego szkolenia lotniczego nie tylko pozwala latać, ale także przygotowuje do zostania pilotem lotów swobodnych. Gra zawiera wszystkie wymagane warunki, aby gracz mógł latać samolotem tak, jakby był prawdziwym pilotem.

Świetna gra dla tych, którzy lubią symulatory samolotów i chcą przetestować szeroką gamę samolotów. Gra przedstawia podróż do „Safety Spot”. W grze występują różnorodne misje lotnicze, a także towarzyszące im warunki. Musisz mieć określone elementy sterujące, które pozwolą graczowi dokładnie sterować samolotem. W miarę upływu czasu w grze użytkownicy mogą zdobywać różne licencje na różne typy samolotów. Dostaniesz się tam stąd.

 

 

 

 

 

 

What's new

Bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *