Alight Motion — Video and Animation Editor

3.9.0

Be part of the movement! Alight Motion, is the first pro motion graphics app for your smartphone, bringing you professional-quality animation, motion graphics, visual effects, video editing, and video compositing.
4.1/5 Votes: 376,842
Developer
Alight Creative Inc.
Version
3.9.0
Updated
7 July 2021
Requirements
6.0 and up
Size
132M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Alight Motion APK 3.7.1

 

Genialne narzędzia do animacji i grafiki ruchomej

 

Na początek, wszystkie typy artystyczne mogą używać Alight Motion do wprowadzania niesamowitych ulepszeń w animowanej bibliotece. Oznacza to, że oprogramowanie pomaga tworzyć niesamowite animacje i grafikę ruchową przy użyciu obsługi grafiki wektorowej i bitmapowej, a także edytować grafikę wektorową bezpośrednio na ekranie. Dzięki temu szybko i sprawnie rozwiniesz swoje ulubione animacje.

Ponadto animacja klatek kluczowych jest dostępna w różnych środowiskach, zwiększając możliwości edytora. Możesz także wybrać określone ruchy z kolekcji gotowych ustawień i gotowych elementów, aby jeszcze bardziej ułatwić.

 

Zaimportuj własne materiały do ​​edycji lub pobierz z biblioteki

 

Ponadto użytkownicy Androida mogą wygodnie importować swoje materiały do ​​edycji z pamięci wewnętrznej i biblioteki online do Alight Motion, dzięki czemu edycja jest bardziej intuicyjna i użyteczna. Umożliwia to szybką i efektywną edycję na urządzeniach mobilnych. Dodatkowo aplikacja ma prostą opcję eksportu, która zawiera animacje MP4 i GIF, które pomogą Ci w tworzeniu obrazów. Dzięki temu możesz wygodnie budować i przesyłać swoje ulubione animacje w standardowej rozdzielczości.

 

Różnorodność ciekawych efektów dla Twoich filmów

 

Dla tych, którzy są ciekawi, oprogramowanie często zawiera pełny i wydajny edytor i silnik animacji z różnymi efektami wizualnymi do wyboru. Zacznij od oszałamiających efektów wypełnienia gradientowego i całej palety kolorów. W swoich animowanych produktach możesz używać efektów obramowania i cienia. Co najważniejsze, rozmycie ruchu oparte na prędkości może być używane do łatwego tworzenia animowanych efektów. Gdy starasz się tworzyć własne animacje, możesz cieszyć się niesamowitymi efektami wizualnymi i poprawkami kolorów aplikacji.

 

Edycja filmów na wielu warstwach

 

Alight Motion to idealna platforma do dokładnego i intuicyjnego korzystania z oprogramowania podczas zagłębiania się w świat edycji wideo i animacji. W rezultacie będziesz mieć dostęp do ustawień warstwowych, które umożliwiają nakładanie grafiki, obrazów i dźwięku na wiele warstw. Korzystając z tych warstw, możesz szybko obejrzeć całą planszę i wprowadzić określone zmiany w każdej funkcji w filmie. Ponadto, odpowiednio grupując warstwy, możesz łatwo segmentować i edytować wideo zgodnie z wymaganiami.

 

 

Wniosek

 

Alight Motion to idealna opcja do użytku przenośnego dla osób poszukujących szybkiego i łatwego sposobu tworzenia animacji i grafiki ruchomej. Biorąc to pod uwagę, aplikacja powinna działać płynnie na większości urządzeń mobilnych. Posiada również wiele cennych i potężnych funkcji do tworzenia oszałamiających animacji. W rezultacie będzie doskonałym dodatkiem do Twojej imponującej biblioteki edycji wideo.

Nie widzimy potrzeby instalowania aplikacji teraz, gdy jest ona w pełni odblokowana i dostępna na naszej stronie internetowej. Zanurz się w królestwie wyobraźni, kiedy tylko możesz, i ciesz się tworzeniem animacji w pełni.

What's new

Alight Motion 3.9.0
• New Effects: Omino Diffusion+, Omino Glass, Dark Glow
• Bug Fixes

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *