Browser Aloha: Private browser + free VPN

3.6.4

Aloha Browser is a fast, free, full-featured web browser that provides maximum privacy and security.
4.4/5 Votes: 220,327
Developer
Aloha Mobile
Version
3.6.4
Updated
23 July 2021
Requirements
6.0 and up
Size
119M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Przeglądarka Aloha APK 3.3.2 Funkcje

 

Ciesz się nieograniczoną siecią VPN z aplikacją

 

Na początek użytkownicy Androida, którzy korzystają z Aloha Browser, będą mieli nieograniczony dostęp do VPN za pośrednictwem aplikacji. Na tej stronie możesz wygodnie otworzyć usługę i odblokować połączenia internetowe. Wbudowana usługa VPN pozwoli Ci uzyskać dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi i własnymi. W rezultacie korzystanie z Internetu będzie o wiele bardziej ekscytujące i wyzwalające. Nie wspominając o tym, że korzystanie z VPN zapewniłoby pełną anonimowość podczas surfowania po Internecie. Dzięki temu użytkownicy Androida będą czuli się bezpiecznie o ochronę swoich smartfonów.

 

Ciesz się bez reklam podczas przeglądania

 

Dzięki wbudowanemu blokerowi reklam w Aloha Browser każdy z was, który jest zaangażowany, będzie teraz cieszyć się surfowaniem po Internecie bez reklam. Możesz szybko poruszać się po witrynach internetowych, gdy obejmuje zarówno reklamy wyskakujące, jak i ekranowe. Ciesz się czasem spędzonym w Internecie, który jest teraz odblokowany i wolny od reklam.

 

Przeglądaj Internet z prywatnymi zakładkami

 

 

Otrzymasz również dostęp do tajnych okien, które będą oferować uwierzytelnianie odciskiem palca lub hasło tylko dla Ciebie, dzięki czemu surfowanie po Internecie będzie jeszcze bardziej prywatne. Uniemożliwiaj innym dostęp do prywatnych kart przeglądarki i ciesz się pełną ochroną podczas surfowania w sieci.

 

Zapewnij sobie bezpieczeństwo dzięki Aloha Browser

 

Dodatkowo, dzięki dostępnej usłudze VPN, będziesz mieć teraz całkowicie bezpieczny dostęp do Internetu. Dzięki temu nie będą Ci przeszkadzać tropiciele i hakerzy próbujący uzyskać dostęp do Twojej fizycznej lokalizacji i informacji online. Oba dane surfowania będą szyfrowane przez VPN i nie będą udostępniane żadnym powiązanym aplikacjom ani witrynom.

 

 

Wniosek

 

Aloha Software może być fantastyczną platformą do użycia razem z przeglądarką Puffin i przeglądarką UC, jeśli szukasz świetnej przeglądarki do użycia razem z przeglądarką Puffin i przeglądarką UC. Możesz z niego korzystać i łączyć się z Internetem w dowolnym momencie. I nadal będziesz mieć pełną prywatność i ochronę podczas korzystania z aplikacji.

A co najważniejsze, znajdziesz dużo więcej zabawy dzięki bezpłatnemu i odblokowanemu pobieraniu Aloha Browser dostępnemu na naszej stronie internetowej.

What's new

Download faster! Boost your speed with parallel downloads and speed management.
- Tap active download to see speed and information
- We have improved metadata handling, speed and stability.
- VPN bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *