Among Us

2021.6.30

Play online or over local WiFi with 4-15 players as you attempt to prep your spaceship for departure, but beware as one will be an impostor bent on killing everyone!
3.6/5 Votes: 12,242,898
Developer
Innersloth LLC
Version
2021.6.30
Updated
5 July 2021
Requirements
6.0 and up
Size
125M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Wśród nas APK 2021.3.15 Funkcje

 

Proste sterowanie

 

Na początek gracze Androida w Among Us docenią łatwe i niedrogie opcje sterowania grą, które znacznie ułatwią im czerpanie przyjemności z gry. Użyj symulowanych przycisków joysticka, aby się poruszać. Użyj przycisku użycia, aby wejść w interakcję z tymi gadżetami. Jeśli kiedykolwiek zobaczysz zwłoki i chcesz to zgłosić, po prostu naciśnij przycisk zgłoś. Będziesz miał również możliwość rozbicia innych graczy na pół, grając jako oszust.

 

Baw się po obu stronach

 

Użytkownicy Androida mogą również grać po obu stronach w Among Us, co zwiększa atrakcyjność gry. Baw się dobrze, grając jako oszustów lub astronautów, którzy są zakłopotani przez nieznanych wrogów w ostatecznej bitwie ze znajomymi i innymi graczami online. Jako obie strony odkryjcie specjalną rozgrywkę i ciekawe interakcje, które pozwolą wam wydobyć więcej z Among Us.

 

Ekscytująca rozgrywka online

 

Gracze na Androida będą bawić się ze swoimi przyjaciółmi i graczami online w ekscytujących pojedynkach PvP w Among Us, które wprowadzą Cię w wciągające interakcje online z prawdziwymi graczami. Weź udział w intrygujących pojedynkach z maksymalnie dziesięcioma graczami w drużynie. Dołącz do gorących debat, szukaj wśród siebie oszustów lub współpracuj ze swoim przebiegłym towarzyszem, aby zniszczyć statek kosmiczny.

 

Ciekawe mini-gry do przeżycia

 

Gra wprowadzi Cię w wiele intrygujących mini-gier podczas przygód w grze, z których będziesz się dobrze bawić. Zanurz się w ekscytujących misjach, w których będziesz miał okazję zagrać w różne minigry, z których każda ma własną, odrębną rozgrywkę. Dzięki Among Us możesz naprawić urządzenia na swoim statku kosmicznym. Alternatywnie możesz użyć zabawnych mini-gier, aby promować swój przebiegły sabotaż.

 

 

Wniosek

 

Dzięki prostej, ale genialnej rozgrywce, Among Us pozwala graczom na łatwą interakcję ze sobą i jeszcze więcej radości z przygód akcji. W swoim przezabawnym wydarzeniu statku kosmicznego możesz swobodnie komunikować się ze znajomymi i graczami online z całego świata. Among Us zawiera charakterystyczne i zabawne elementy w grze, które odróżniają ją od innych gier mobilnych. Co więcej, edytowana wersja gry dostępna na naszej stronie zapewni jeszcze więcej powodów, aby się nią cieszyć.

What's new

Additions:
- Added vent cleaning task
- Chinese (Traditional and Simplified) and Irish localization added

Bug Fixes:
- Getting stuck in place after a meeting is fixed
- Scaling on "SHH" screen fixed
- Geoff eyepatch is now (sadly) back to being a mask
- Clouds in the Airship no longer move in the wrong direction
- Upload Data phone colors fixed
- All major buttons are now localized
- Other minor visual and localization bug fixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *