Anger of stick 5 : zombie

1.1.51

Stickman action Game - Anger of Stick 5 : zombie
4.4/5 Votes: 35,234
Developer
COWON
Version
1.1.51
Updated
21 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
41M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Gniew Kija 5: Zombie APK 1.1.45 Funkcje

 

Ciesz się prostą i bezpośrednią strzelanką

 

Dzięki prostym przyciskom i intuicyjnym poleceniom gra wprowadza graczy na Androida w wciągającą i prostą rozgrywkę. To powiedziawszy, samouczki gry pomogą ci szybko nauczyć się podstaw.

Będziesz mieć również dostęp do szeregu wymagających poziomów o rosnącej złożoności. W miarę postępów będziesz musiał stawić czoła niezwykle trudnym misjom. Dzięki temu będziesz stale rozwijać swoje umiejętności, zanurzając się w wciągającej rozgrywce.

Nie wspominając już o tym, że prosta rozgrywka w trybie side-scrollowania 2D pozwoliłaby ci całkowicie skoncentrować się na grze, a jedynym sposobem na postęp jest pójście naprzód.

 

Miej swoich niezawodnych kolegów

 

Anger of Stick 5 zachęca graczy do skorzystania z pomocy sześciu oddzielnych wojowników, których można rekrutować, aby pomogli im w ich słusznej misji. To fantastyczni bohaterowie, którym możesz towarzyszyć w swoich misjach.

Wybierz te, które najbardziej przydadzą się podczas walk, aby zabrać ze sobą i każdy z nich ma swoje specjalne umiejętności i zdolności. Pamiętaj, że na każdym poziomie możesz mieć tylko trzech towarzyszy naraz, więc wybieraj mądrze. Kiedy zabijasz wrogów, wykorzystaj ich specjalne umiejętności i zrozum, jak ważna jest praca zespołowa.

 

Różnorodna broń i sprzęt

 

Ponadto gra zawiera szereg broni i wyposażenia, które możesz zbierać podczas swojej podróży. Nie zabrakło również broni białej i dystansowej o różnych siłach i zdolnościach, takiej jak pistolet, karabin, miotacze ognia, a nawet wyrzutnia rakiet. W rezultacie upewnij się, że wybierasz je mądrze i oszczędzasz wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić odpowiednią broń.

Aby bronić się przed atakami wroga, gra zawiera nadrzędnego robota, który ma pełne możliwości defensywne i ofensywne. Co więcej, każde ramię i element wyposażenia w grze posiada własną kolekcję ulepszeń. W rezultacie możesz wybrać swoje ulubione i zaktualizować je do maksymalnego potencjału. Wykorzystaj ich wybuchowe zdolności, aby pokonać wrogów.

 

Wybierz swoje wzmocnienia, aby uzyskać korzyści

 

W grze Rage of Stick 5 zmierz się z najtwardszymi i najokrutniejszymi wrogami, aby ukończyć najwyższe wyzwania. Oprócz niezawodnych kolesi walczących u boku, to normalne, że potrzebujesz pomocy, aby poradzić sobie z tymi przeszkodami. Gra ma jednak wiele różnych wzmocnień, które gracze na Androida mogą zbierać i nosić podczas swojej podróży.

 

 

Wniosek

 

Fani bardzo chwalonych Stick War: Legacy i Mini Militia Doodle Army 2 z pewnością pokochają nowe części serii Rage of Stick. Kochając zaktualizowaną grafikę i rozgrywkę, poznaj zupełnie nową fabułę.

What's new

1.Bug fixed

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.