APK Parser

1.0.4

3.1/5 Votes: 24,504
Developer
SteelWorks
Version
1.0.4
Updated
12 November 2018
Requirements
4.0 and up
Size
7.2M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Edytor APK Pro APK 1.14.0 Funkcje

 

Pracuj nad zainstalowaną aplikacją lub plikami APK

 

Użytkownicy APK Editor Pro mogą szybko nauczyć się korzystać z różnych narzędzi do edycji, wybierając żądane aplikacje. Możliwe, że są to aplikacje wbudowane na komputerach lub nieprzetworzone pliki APK. W obu przypadkach możesz szybko wprowadzić modyfikacje, korzystając z dostępnych opcji, a następnie zapisać je w nowym pakiecie APK i w razie potrzeby zaktualizować na swoich urządzeniach.

 

Proste lokalizacje ciągów w dowolnej aplikacji, którą wybierzesz

 

Na początek miłośnicy Androida będą mieli łatwy dostęp do przyjaznej dla użytkownika opcji lokalizacji ciągów. Aby rozpocząć edycję, po prostu wybierz konkretną aplikację i otwórz sekcję lokalizacji żądła w edytorze APK.

 

Zmień obraz tła na taki, jaki chcesz

 

Użytkownicy Androida mogą zacząć od zastąpienia obrazów tła nowymi, aby uzyskać najprostsze dostosowania. Po prostu wybierz preferowaną aplikację i wybierz opcję Obraz tła. Następnie zostaniesz przeniesiony na stronę z listą wszystkich zdjęć w tle dostępnych na Twoich urządzeniach mobilnych. Wystarczy kilka szybkich ruchów, aby zmienić na co tylko chcesz.

 

Przeprojektuj układ aplikacji

 

Dodatkowo masz możliwość dostosowania interfejsu niektórych aplikacji na swoim urządzeniu. Wiąże się to z reorganizacją otwartych wyborów w aplikacjach, utworzeniem nowego interfejsu poprzez usunięcie zbędnych funkcji i zachowanie tylko najważniejszych. Możesz zmienić architekturę oprogramowania za pomocą tego fantastycznego edytora.

 

 

Wniosek

 

Oprogramowanie jest idealne dla każdego użytkownika Androida, który chce jak najlepiej wykorzystać gry dostępne na swoim komputerze. Przydaje się również do usuwania nieznośnych reklam i warunków aplikacji, które od dawna Cię rozpraszają. Wreszcie, ponieważ pobieranie i używanie jest całkowicie bezpłatne, możesz zauważyć, że posiadanie oprogramowania na smartfonach jest bardzo zabawne, nawet jeśli korzystasz tylko z kilku funkcji, które zapewnia.

What's new

V1.0.4:
updated lib
V1.0.3:
a crash issue fix
V1.0.2:
initial version

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.