App Cloner Premium & Add-ons

2.11.0

This app allows you to purchase the App Cloner premium license, add-ons & make donations.
2.6/5 Votes: 1,019
Developer
App Listo
Version
2.11.0
Updated
2 June 2021
Requirements
4.1 and up
Size
5.3M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

App Cloner APK 2.7.2 Funkcje

 

Sklonuj aplikację i zaloguj się na różne konta

 

Kluczową cechą aplikacji jest to, że pozwala użytkownikom kopiować ulubione programy i uruchamiać je w zupełnie innym środowisku niż główny system operacyjny. Korzystając z dwóch oddzielnych kont, możesz korzystać zarówno z oryginalnej, jak i sklonowanej aplikacji.

Przede wszystkim te dwa konta zostałyby zidentyfikowane jako te, do których uzyskano dostęp z dwóch różnych komputerów. Jeśli masz kilka serwisów społecznościowych lub kont z grami wideo, jest to bardzo pomocne.

 

Chroń swoją prywatność za pomocą logowania incognito

 

Każdy ruch, który wykonujesz w sklonowanej aplikacji, nie może być śledzony przez moduły śledzące online, jeśli korzystasz z formularza logowania incognito. W rezultacie jesteś całkowicie niewidoczny dla wścibskich sąsiadów lub szefów.

Wiele osób, które chcą zachować anonimowość, połączy się ze swoim kontem online za pomocą aplikacji. Dzięki temu Twoje dane są nadal bezpieczne.

 

Szybkie przełączanie między różnymi kontami

 

Ponieważ będziesz musiał wylogować się z Facebooka przed wprowadzeniem nazwy użytkownika i hasła do nowego konta, jeśli używasz App Cloner zamiast przenosić konta w autentycznych aplikacjach, większość użytkowników decyduje się na używanie App Cloner zamiast przełączania kont w autentycznych aplikacjach. To samo można powiedzieć o każdej aplikacji społecznościowej lub grze online, dlatego sklonowane aplikacje stają się coraz bardziej popularne.

Aby zamienić konta z App Cloners, wystarczy otworzyć App Cloner Premium i poszukać sklonowanej aplikacji. Przyspiesza to przepływ pracy i pozwala zachować logowanie na inne konto.

 

Twórz przestrzenie równoległe bez konfliktów

 

Większość aplikacji App Cloner wykorzystuje praktykę budowania równoległych przestrzeni, w których sklonowana aplikacja służy jako aplikacja podstawowa. Z drugiej strony oryginalny program może nadal być dostępny w głównym systemie operacyjnym, umożliwiając wejście na inne konto.

To jednak tylko teoria; w praktyce niewiele aplikacji jest w stanie generować równoległe przestrzenie bez kolizji, takie jak Software Cloner Premium. Zachęca to użytkowników do korzystania ze swoich kont bez myślenia o awariach lub sporach.

 

 

Wniosek

 

Użytkownicy Androida mogą teraz przełączać się między różnymi profilami mediów społecznościowych w kilka sekund dzięki przydatnej funkcji klonowania oprogramowania. Ponadto wersja płatna umożliwia kilkakrotne klonowanie oprogramowania i korzystanie z wielu kont.

What's new

Support for App Cloner 2.11

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *