Archero

3.1.2

Archer Heroes!
4.3/5 Votes: 1,565,245
Developer
Habby
Version
3.1.2
Updated
23 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
82M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Archero APK 2.8.5 Funkcje

 

Proste i intuicyjne sterowanie

 

Gracze od razu zostaną narażeni na szybką i intuicyjną mechanikę, w której możesz szybko przeciągnąć swoich bohaterów na odpowiednie pozycje i wystrzelić śmiercionośne strzały we wrogów, przeciągając i zwalniając łuk w określonym kierunku.

Na początku okaże się to proste i nie ma niczego, czego nie możesz zrobić. Jednak w miarę postępów w grze nowe potwory o potężniejszych mocach mogą pojawiać się w ogromnej liczbie, wystarczająco, by przestraszyć każdego zwykłego człowieka.

Nie masz dokąd uciec jako jedyny bohater gry i nie możesz wyjść. Wykorzystaj swoje zapierające dech w piersiach umiejętności łucznicze, aby rozprawić się z mnóstwem wrogów, gdy szarżują na ciebie.

 

Podejmij się niebezpiecznych misji przed nami

 

Na początku swojej podróży będziesz narażony na szereg zabawnych i ekscytujących poziomów. Jeśli przeczytasz więcej o łucznictwie i pokonasz wrogów, którzy staną na twojej drodze, będziesz mógł dalej awansować. Na każdym poziomie będziesz musiał radzić sobie z wstrętnymi potworami, które nieustannie cię denerwują, a także z potężnymi wrogimi bossami, których pokonanie jest mało prawdopodobne.

 

Śledź epickie i urzekające historie

 

Jesteś jedynym łucznikiem w Archero i nie masz z kim porozmawiać. Nie masz wyboru, musisz skupić się na łuku i strzałach. Upewnij się, że one, podobnie jak twój duch, latają naprawdę. Zło nie miałoby współczucia w świecie, w którym całe ich życie zostało zbudowane po to, by cię powalić. Wykorzystaj swoje wybitne umiejętności łucznicze, aby wydostać się z okoliczności i nigdy się nie poddawaj.

 

Wybierz swoje umiejętności i zdolności

 

Zacznij jako początkujący łucznik z niewielkimi kwalifikacjami i bez wyjątkowej zdolności do pomocy. Podczas zbierania nowych ulepszeń dla swoich postaci będziesz musiał powoli i stopniowo eliminować wrogów. W zależności od Twojego stylu walki, odblokuj unikalne zdolności wraz z rozwojem postaci. Podnoś losowe i jedyne w swoim rodzaju zdolności, ulepszaj je i ruszaj do walki.

 

 

Wniosek

 

Archero to doskonała gra casual z podstawową i wciągającą rozgrywką, w którą możesz grać w dowolnym momencie.

What's new

- Newly added Main Chapter 24 & 25
- Newly added Event Gameplay - Twist of Fate
- New Rune - Monster Hatching Speed-up
- Fixed bugs and other optimizations

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.