Farming Simulator 20

0.0.0.77 - Google

  • Payment
Step into the exciting world of farming with Farming Simulator 20! Harvest many different crops, tend to your livestock of pigs, cows, and sheep, and now ride your own horses, letting you explore the vast land around your farm in a brand-new way. Sell your products in a dynamic market to earn money which you can invest in additional machinery and the expansion of your farm.
4.0/5 Votes: 32,215
Developer
GIANTS Software
Version
0.0.0.77 - Google
Updated
16 July 2021
Requirements
7.0 and up
Size
648M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Farming Simulator 20 Funkcje 

 

Poznaj kompletne i dogłębne rolnictwo

 

Farming Simulator 20 pozwoli Ci w pełni zanurzyć się w niesamowitych doświadczeniach rolniczych, pozwalając odkryć wszystkie fascynujące aspekty pracy rolniczej. Miej dla siebie całą farmę, wraz z różnymi obszarami do pracy, od upraw polowych po opiekę nad zwierzętami hodowlanymi. Kiedy masz wolny czas, zagraj w pełną i dogłębną grę rolniczą na swoim urządzeniu mobilnym.

 

Znajdź się na jeździe

 

Gra wprowadzi Cię również w ogromną kolekcję niesamowitych maszyn, aby wprowadzić graczy w prawdziwe doświadczenia uprzemysłowionego rolnictwa. Będziesz mieć dostęp do ponad 100 różnych samochodów i maszyn zaprojektowanych, aby pomóc Ci poprawić wyniki w rolnictwie.

Gdy nauczysz się obsługiwać te niesamowite maszyny, zdobędziesz lepsze zrozumienie branży rolniczej. Mogą być używane do przechylania i uprawy gleby, a także do siania i zbierania nasion. Dzięki realistycznej perspektywie kokpitu zawsze poczujesz się jak w prawdziwej maszynie. Jeśli wolisz, zawsze możesz przełączyć się na standardową perspektywę trzecioosobową, która pozwala na bardziej precyzyjne wykonywanie zakrętów.

 

Naucz się dbać o zwierzęta gospodarskie

 

Gracze w Farming Simulator 20 mogą cieszyć się grą, mając własne farmy hodowlane, a także sadząc i dbając o swoje uprawy. Krowy, owce, świnie, konie i inne zwierzęta gospodarskie można znaleźć w oborach. Dbanie o nie przy produkcji i sprzedaży mleka, wełny i mięsa na targu lub innym handlarzom. Zapraszam do komunikowania się z nimi, rozmawiania z nimi i regularnego karmienia ich, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Możesz także cieszyć się wspaniałą rozgrywką Farming Simulator, jeżdżąc na koniach i odkrywając co jakiś czas piękne otoczenie.

 

Setki niesamowitych plonów do zbioru

 

W miarę postępów w grze odkryjesz, że masz dostęp do różnych upraw, które możesz sadzić na swoich polach. Sadź pszenicę, jęczmień, rzepak, owies, słoneczniki, soję, kukurydzę, ziemniaki i inne rośliny w różnych miejscach na swoich polach. W trakcie tego procesu dowiesz się wiele o metodach sadzenia i dbaniu o każdą uprawę, co jest fantastyczne.

 

 

Wniosek

 

Dla tych, którzy lubią gry takie jak Farming Simulator 16, Construction Simulator 3 i inne, Farming Simulator 20 powinien być wspaniałym dodatkiem do biblioteki gier. Zapraszam do odkrywania i cieszenia się szczegółowymi rolnictwem w najszerszym możliwym zakresie. A co najważniejsze, ponieważ gra jest całkowicie darmowa, nie widzimy powodu, dla którego nie powinieneś jej spróbować.

What's new

Added Bourgault FMS CD872-8 seeder
Added Bourgault SPS360-50 cultivator
Various bug fixes and improvements

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *