Asphalt 8 – Car Racing Game

5.8.0k

Part of Gameloft’s Asphalt franchise, Asphalt 8 has 300+ licensed vehicles, action-packed races, 75+ tracks, and both online and offline mode. You can run in the multiplayer and single-player modes.
4.3/5 Votes: 9,622,042
Developer
Gameloft SE
Version
5.8.0k
Updated
9 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
175M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Asfalt 8 APK 5.6.1a Funkcje

 

Eliminacja

 

To ekscytujący i konkurencyjny tryb gry. Zawodnicy będą rywalizować w kilku rundach z rzędu. Po każdej rundzie na ekranie gry pojawi się licznik czasu. Osoba, która skończyła jako ostatnia, zostanie „usunięta” do momentu, gdy zegar osiągnie zero. Następnie tylko ostatni ocalały zostanie uznany za zwycięzcę.

 

Ogłuszający

 

W tym trybie możesz walczyć z innym graczem, powalając go potężnymi dźgnięciami lub uderzając przeciwników, aby uszkodzić ich samochód. Będziesz liczony raz za każdą pomyślną awarię pojazdu przeciwnika. Po upływie określonego czasu zwycięzcą zostanie ogłoszony kierowca z największą liczbą powaleń.

 

Dryf

 

Nie ma potrzeby wyjaśniać znaczenia słowa „drift” doświadczonym graczom lub pasjonatom prędkości maksymalnej. Jednak w Asphalt 8: Airborne główny nacisk kładzie się na pomyślne i prawidłowe dryfowanie przez bramy, aby zdobyć wystarczającą liczbę punktów przez karty.

Za każdym razem, gdy dryfujesz, możesz zderzyć się z innym pojazdem lub przeszkodą. Samochód natychmiast wznowi normalną eksploatację. Jeśli jednak zamówisz dryfowanie na duże odległości, łatwo się zresetuje i będziesz musiał zacząć od nowa.

 

Imponująca grafika

 

Gatunek gier wyścigowych ma długą i znakomitą historię w branży gier. Jeśli chodzi o komputery PC lub konsole, nowoczesne gry szybkościowe coraz częściej nadążają za światowym trendem. Niemniej jednak rozprzestrzeniły się na smartfony i osiągnęły jasne cele. Jednak wciąż istnieją pewne aspekty tego gatunku, które stanowią duże wyzwanie dla wydawców.

Większość trudności wynika z wymogu, aby piękna grafika była najwyższym priorytetem podczas grania w grę wyścigową. A Asphalt 8 wykonał fantastyczną robotę, rozwiązując ten problem. Grafika Asphalt 8 zapiera dech w piersiach. Skutki wypadku, poparzenia czy kontaktu z obiektami drogowymi są bez zarzutu.

 

Wniosek

 

Ogólnie rzecz biorąc, Asphalt 8 to świetna gra dla fanów wyścigów. Dzięki długiej historii rozwoju gra podnosi najwyższy poziom rozrywki, którą powinieneś mieć w swoim telefonie po długim dniu pracy.

What's new

Update 48 turns up the heat with fresh events, challenges, rewards, and brand-new ways to let your personality shine!

SUMMERTIME MADNESS
Scorch up the streets in the McLaren Elva Festival! And look out for more events just over the horizon.

MULTIPLAYER MADE BETTER
You can now join multiple Seasons at once, each with unique rules. We also added seasonal tasks for more rewards!

MAKE A NAME FOR YOURSELF
Create a personalized nickname and add flair to your profile with custom icons and borders!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.