Fitify: Workout Routines & Training Plans

Varies with device

Who needs a gym? Get in shape at home with Workouts & Plans from Fitify.
4.2/5 Votes: 74,868
Developer
Fitify Workouts s.r.o.
Version
Varies with device
Updated
12 July 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Fitify APK 1.13.1

 

Korzystaj z pełnej mobilnej aplikacji szkoleniowej

 

Na początek użytkownicy Androida mogą pobrać pełną aplikację mobilną treningową na swoje smartfony i wykonywać setki udanych ćwiczeń, gdy zaczynają przekształcać swoje ciała dzięki dobrze zaplanowanym programom treningowym. Zachęcamy do skorzystania z dostosowanych i elastycznych harmonogramów szkoleń, które są dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb.

Jednocześnie użytkownicy Androida będą mogli całkowicie zanurzyć się w sesjach fitness dzięki prostym interfejsom i funkcji otwartego dotyku. Za pomocą intuicyjnych funkcji w aplikacji możesz wybierać spośród różnych programów treningowych i opracowywać nowe procedury.

 

Miej własne plany fitness i procedury treningowe

 

Fitify zapewnia również łatwe i odpowiednie harmonogramy treningów dla użytkowników Androida do pobrania i użycia, umożliwiając im łatwe przejście przez trening. Zachęcamy do wykonywania 15 minut normalnych ćwiczeń lub korzystania z pełnych harmonogramów tygodniowych ćwiczeń fitness, które obejmują regularne treningi i regenerację, aby uzyskać lepsze wyniki. Proste i łatwe do wykonania ćwiczenia wideo z pewnością pomogą Ci rozpocząć treningi.

Co najważniejsze, większość działań w Fifity zajmie tylko 15-25 minut, więc nie będziesz musiał poświęcać im zbyt dużo czasu. Jednocześnie intuicyjne i udane sesje dydaktyczne

 

Korzystaj z wielu samodzielnych treningów

 

Fitify oferuje również ogromną gamę ponad 850 różnych ćwiczeń z ciężarem ciała i narzędziami do dopasowania, które możesz podnosić i wykonywać, a także pomagać fanom siłowni w tworzeniu własnych planów treningowych i harmonogramów. Twoje treningi będą niesamowicie zabawne, wyjątkowe i wydajne dzięki intuicyjnym instrukcjom i przewodnikom.

Alternatywnie, jeśli chcesz zacząć jak najszybciej, aplikacja ma ponad 20 gotowych procedur z różnymi częściami ciała do wyboru. Aby skutecznie rozciągnąć ciało, poświęć 15 minut na rozciąganie, uprawianie jogi lub toczenie pianki.

 

Ciesz się kompletnymi programami szkoleniowymi z Workout Blender

 

Dla tych, którzy są ciekawi, dostępne są pełne programy treningowe w Fitify z Workout Blenderem. Użytkownicy będą tworzyć pełne harmonogramy fitness, korzystając z treningów dostępnych dla wszystkich klas mięśni. Stwórz codzienną rutynę treningu całego ciała, która obejmuje dowolne treningi, które lubisz, i zacznij od Fitify i Workout Blender.

 

 

Wniosek

 

Fitify to doskonała aplikacja wspomagająca treningi w domu, jeśli bierzesz udział w w pełni sterowanych i udanych sesjach fitness w ramach treningu w domu: bez sprzętu, trener treningowy Freeletics. Teraz przekonasz się, że jest to o wiele bardziej fascynujące, gdy odblokowana edycja aplikacji jest dostępna na naszej stronie internetowej.

What's new

We just fixed a few bugs and made some tweaks to make sure you can enjoy the best workout experience possible.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *