Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery

14.3.0

Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery is the next terrifying installment in the FNAF franchise. Players will confront malfunctioning animatronics in their real world and attempt to survive these horrors come to life. Through the game, players subscribe to Fazbear Entertainment’s brand new “Fazbear Funtime Service” and get their favorite animatronics on-demand. Due to unfortunate circumstances, the visiting animatronics malfunction and attack subscribers instead of entertaining them.
4.4/5 Votes: 35,808
Developer
Illumix Inc.
Version
14.3.0
Updated
22 June 2021
Requirements
7.0 and up
Size
161M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery 13.3.0 Funkcje

 

Ciesz się dogłębną i wciągającą grą

 

Na początek gracze na Androida będą mogli cieszyć się odnowioną i odświeżającą rozgrywką horroru, którą można znaleźć w Five Nights at Freddy’s AR Special Delivery, w którą nigdy nie grałeś w żadnej innej grze z tej serii. Poznaj epicki i wciągający świat gier w rzeczywistości rozszerzonej, odkrywając tę ​​paskudną i przerażającą animatronikę kryjącą się za każdym rogiem.

Nie krępuj się całkowicie zanurzyć się w ekscytujących, trzymających w napięciu przygodach tych nikczemnych stworzeń, które ścigają cię. W sypialni, salonie, na autostradzie, w kuchni i gdzie indziej są niebezpieczne istoty, które mogą cię zabrać.

 

paskudne potwory

 

Aby urozmaicić zabawę, gracze w Five Nights at Freddy’s AR Special Delivery będą mieli dostęp do szeregu nikczemnych stworzeń, z których każdy ma swój własny, odrębny projekt i konfigurację. Z kilkoma animatronikami zanurz się w epickiej rozgrywce w thrillerze i horrorze.

Eksperymentuj z różnymi stworzeniami i ich specjalnymi sposobami wystraszenia cię w tym dogłębnym horrorze. Dowiedz się, jak każdy potwór różni się od innych pod względem mechaniki i dźwięków.

 

Bądź obecny w swojej grze

 

Dla tych, którzy szukają wyjątkowego suspensu, Five Nights at Freddy’s AR Special Delivery jest zarówno zabawną, jak i przerażającą. To powiedziawszy, gra pozwala w pełni zanurzyć się w grze, niezależnie od lokalizacji.

Zacznij od zapoznania się z otoczeniem, aby uznać je za dość nieszkodliwe. A gdy atmosfera zaczyna się zmieniać, nagle zostajesz popieprzony. Z paskudną animatroniką, która odwiedza Cię, gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko zechcą, wprowadza to zupełnie nowy wymiar zanurzenia w grze.

 

Postaraj się przeżyć paskudne potwory

 

Aby bronić się przed tymi niebezpiecznymi stworzeniami, gracze w Five Nights at Freddy’s AR Special Delivery otrzymują ograniczoną kolekcję narzędzi, których należy używać ostrożnie.

Aby skutecznie eliminować potwory, mądrze używaj przedmiotów i wyposażenia. Zbieraj cenne zasoby i wykorzystuj je w odpowiednim czasie, aby pokonać te nikczemne stworzenia. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo baterii, aby sprawdzić, czy nie ma potworów, zapal pochodnię i użyj porażenia prądem, aby je zaatakować.

 

 

Wniosek

 

Five Nights at Freddy’s AR Special Delivery powinno być kolejnym fantastycznym horrorem na urządzeniach przenośnych dla tych, którzy kochali Five Nights at Freddy’s 3, FNaF 6: Pizzeria Simulator i tym podobne. Będziesz także mógł doświadczyć niesamowitego świata Augmented Reality, w którym paskudne stworzenia pojawiają się na twoich oczach. Wreszcie, ponieważ gra jest całkowicie darmowa i odblokowana dla Twojej przyjemności, nie rozumiemy, dlaczego nie miałbyś jej instalować na swoich urządzeniach mobilnych.

What's new

▶ Bug fixes and optimizations

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *