FL Studio Mobile

3.6.1

  • Payment
Create and save complete multi-track music projects on your Phone, Tablet or Chromebook. Record, sequence, edit, mix and render complete songs.
4.1/5 Votes: 28,772
Developer
Image-Line
Version
3.6.1
Updated
21 July 2021
Requirements
4.1 and up
Size
227M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje FL Studio Mobile APK 3.5.3

 

Dostępne interfejsy

 

Na początek gracze na Androida w FL Studio Mobile mogą korzystać z prostych i przyjaznych dla użytkownika interfejsów. Tutaj możesz wygodnie cieszyć się zabawną aplikacją i wszystkimi jej funkcjami. Ponadto aplikacja może mieć intuicyjne formaty interfejsu, które automatycznie dostosują się do rozmiarów ekranu telefonu. W rezultacie, jeśli używasz go na tablecie lub telefonie komórkowym, okaże się, że jest całkiem prosty i użyteczny. Renderuj FL Studio Mobile swoje nowe narzędzie do tworzenia muzyki, wybierając i używając niektórych funkcji w aplikacji.

 

Twórz swoją muzykę za pomocą różnorodnych instrumentów

 

A odkrywając niesamowity świat audio FL Studio Mobile, będziesz mógł korzystać z różnych interaktywnych instrumentów. Aby stworzyć przyzwoitą mieszankę, nie krępuj się używać wysokiej jakości syntezatorów, zestawów perkusyjnych, klawiatury fortepianowej, beatu w plasterkach i innych specjalnych komponentów. Dzięki nim możesz łatwo włączyć do swoich piosenek zabawne i interesujące dźwięki. W rezultacie będziesz mógł cieszyć się środowiskiem edycji podobnym do studia na swoich urządzeniach mobilnych.

 

Korzystaj z dostępnych efektów dźwiękowych

 

Dla audiofilów FL Studio Mobile oferuje szeroką gamę efektów dźwiękowych, które można wykorzystać do ulepszenia i dostosowania miksów do pewnego stopnia. Gdy przyspieszysz programowanie perkusji, spójrz na sekwencer faz. Dostosuj interaktywne możliwości instrumentalne i sposób ich wyświetlania.

 

Pełna obsługa kontrolera MIDI

 

Aby aplikacja była jeszcze bardziej użyteczna, szczególnie dla doświadczonych kompozytorów, użytkownicy Androida mogą podłączyć kontroler MIDI i cieszyć się niesamowitymi wrażeniami z tworzenia muzyki. Możesz grać na dowolnym instrumencie i używać kontrolera MIDI, aby łatwo obsługiwać muzykę. Możesz także bezpośrednio przenieść nieprzetworzone jednościeżkowe lub wielościeżkowe z komputera na telefony z Androidem i edytować je za pomocą przydatnych opcji importu i eksportu plików MIDI.

 

 

Wniosek

 

FL Studio Mobile to fantastyczne doświadczenie mobilne dla tych, którzy interesują się rzemiosłem miksowania i tworzenia muzyki. Dzięki niesamowitym funkcjom i wieloplatformowej funkcjonalności możesz szybko tworzyć własne fajne mixtape’y i muzykę przy minimalnym wysiłku. Dodatkowo, ponieważ aplikacja jest aktywowana i dostępna bezpłatnie na naszych urządzeniach przenośnych, korzystanie z fantastycznych wrażeń muzycznych jest bardzo proste.

What's new

What's new:

* Bugfix for 3.6.0 related project issues

* Spacer (new) - Stereo image enhancer.

* Compressor - New visualizations.

* Audio interface support - Multi-input / Multi-track recording.

* File browser - Long press actions, 'Copy' for files & folders, 'Create channels' to create multiple Channels. Scroll position remembered.

* Android 11 Protected storage - Google mandated 'Scoped Storage'. Deleting the App will delete your project data! Backup your data on the FILES tab.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.