FaceApp – Face Editor, Makeover & Beauty App

4.5.0.10

FaceApp is one of the best mobile apps for AI photo editing. Turn your selfie into a modeling portrait using one of the most popular apps with over 500 million downloads to date. FaceApp gives you everything you need to create Instagram-worthy edits for free. No more extra tapping on your screen!
4.6/5 Votes: 3,834,357
Developer
FaceApp Technology Ltd
Version
4.5.0.10
Updated
20 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
36M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje FaceApp Pro APK 4.3.4

 

Zmień kolor i styl włosów

 

Na początek użytkownicy mogą zmieniać kolor włosów i wygląd swoich postaci w FaceApp. Oznacza to, że aplikacja pomaga wybierać spośród wielu fryzur o różnych długościach i kolorach. Zapraszam do zabawy z szeroką gamą alternatywnych rodzajów włosów, aby zmodyfikować swój wygląd. Ciesz się pokazywaniem się w różnych strojach i stylizacjach. Jeśli jesteś ciekawy, gracze FaceApp mogą nawet pozwolić sztucznej inteligencji wybrać dla nich odpowiednie fryzury na podstawie własnych priorytetów.

 

Wybierz własny zarost

 

Dla tych, którzy są ciekawi, aplikacja często ma duży wybór różnych rodzajów brody do wyboru. Możesz swobodnie przełączać się między różnymi rodzajami różnych długości i kolorów. Kiedy wyhodujesz idealne brody lub wąsy, zobaczysz natychmiastowe zmiany w swoich postaciach. Możesz również wybrać opcję automatyczną, tak jak w przypadku włosów, i pozwolić sztucznej inteligencji określić, które modele są dla Ciebie lepsze, co pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu.

 

Obserwuj siebie w innej osi czasu

 

Dla tych, którzy są w to zaangażowani, gra ma teraz do wyboru różne misje w grze, z których każda ma własne ekskluzywne środowisko i rozgrywkę. Tutaj dowiesz się o skrytobójstwie w różnych ustawieniach, formach i scenariuszach. Ciesz się ponad 30 ekscytującymi misjami, z których wszystkie będą dostępne do rozegrania.

 

Dostosuj wyraz twarzy

 

Co więcej, dla tych z was, którzy są ciekawi, możecie wygodnie zmienić swoją mimikę w FaceApp, dostosowując swoją mimikę na przechwyconym obrazie. I choć może się to wydawać nierealną funkcją, byłbyś zszokowany, gdy aplikacja zamieni Twoje szczęśliwe twarze w smutne i na odwrót. Photoshop ani żaden inny program do edycji nie byłby potrzebny, aby wywołać ładny uśmiech na twojej smutnej twarzy.

Kompleksowa seria filtrów wrażeń FaceApp pozwala użytkownikom wygodnie bawić się różnymi wrażeniami na twarzy. Dzięki genialnym filtrom i szmince nawet nie zmienisz swojego wyglądu i wibracji. Przebiegniesz siebie.

 

 

Wniosek

 

Szukasz fajnej aplikacji na smartfona do edycji zdjęć? Jeśli chodzi o dostosowania, nie ma lepszego wyboru niż FaceApp. To znaczy, że możesz szybko zmienić swój wygląd i wygląd w znacznie bardziej zabawny sposób. Ale co najważniejsze, ponieważ FaceApp jest darmowy i odblokowany na naszej stronie internetowej, nadal możesz go w pełni wykorzystać.

What's new

We introduce one more group of Hair Colors - Colored! 15 new expressive colors you've always wished but were afraid to try! Come on, bolder ;)

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.