4D Parallax Wallpaper – 3D HD Live Wallpapers 4K

1.8

The original multi-layer holographic illusion live wallpaper!
4.5/5 Votes: 63,519
Developer
Vinwap
Version
1.8
Updated
24 May 2021
Requirements
4.1 and up
Size
6.6M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

3D Parallax Background APK 1.58 Funkcje

 

Imponujące tapety 4D z niesamowitą grafiką

 

Na początek gracze na Androida mogą docenić nie tylko ekscytujące tło paralaksy 3D, ale także intrygujące tapety 4D, które zapewniają jeszcze bardziej niesamowite wrażenia wizualne. Próbując stworzyć piękną grafikę 4D w rozdzielczości HD, baw się dobrze, odkrywając te nowe elementy wizualne na ekranie głównym urządzenia. W rezultacie Twoje imponujące ekrany główne mogą sprawić, że Twoi znajomi zaniemówią.

 

Wiele tapet o zróżnicowanych wrażeniach wizualnych

 

Jednocześnie użytkownicy Androida w 3D Parallax Context mogą mieć dostęp do ogromnej gamy internetowych tapet 3D i 4D, z ponad 350 różnymi tapetami do wyboru, a liczba ta rośnie. Nowe tapety są dodawane do biblioteki online co tydzień, więc możesz z nich swobodnie korzystać. Baw się dobrze, oglądając różne motywy i ustawienia, aby uzyskać fascynujące i ekscytujące tapety. Sprawdź jedną z nich, aby nadać swojemu ekranowi zupełnie inne wrażenia wizualne. Dodatkowo, dzięki dodatkowej sekcji Pro, nowe tapety będą dostępne co kilka godzin, co pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości w aplikacji.

 

Twórz i udostępniaj własne tapety 3D

 

Ci, którzy są ciekawi świata, mogą teraz spróbować swoich sił w tworzeniu i udostępnianiu własnych wielowarstwowych tapet, z których każda ma własny zestaw spersonalizowanych elementów. Nie krępuj się bawić z programistą w aplikacji, próbując wymyślić nowe i fascynujące spotkania wizualne oparte na grze. Baw się, tworząc własne tapety 3D i 4D i udostępniając je znajomym lub dodając je do biblioteki online, aby inni mogli je pobrać. Jednocześnie możesz użyć biblioteki udostępnionej przez społeczność, aby uzyskać dostęp do niesamowitych materiałów wizualnych generowanych przez innych. W rezultacie zakres artystyczny aplikacji jest znacznie rozszerzony.

 

Przyjazna dla baterii aplikacja z niewymagającą obsługą w tle

 

Niektórzy z was obawiają się, że uruchamiając program w tle, szybciej rozładuje baterię urządzenia. Jednak dzięki historii paralaksy 3D możesz mieć pewność, że aplikacja nie uniemożliwi korzystania z telefonu przez dłuższy czas. Po przełączeniu się na inne urządzenie na tablecie, otwierając nowy panel sterowania lub uzyskując dostęp do aplikacji, tapety 3D automatycznie znikną. Jeśli usiądziesz na ekranie głównym, będzie dostępny tylko. Aplikacja pozwala cieszyć się wspaniałymi wrażeniami wizualnymi bez utraty żywotności baterii dzięki ograniczonej baterii podczas pracy i jej braku podczas bezczynności.

 

 

Wniosek

 

Użytkownicy Androida mogą teraz cieszyć się wspaniałymi spotkaniami wizualnymi ze swoimi artystycznymi kreacjami na 3D Parallax Background, oprócz ogromnej biblioteki tapet ZEDGE. Możesz swobodnie korzystać z dostępnych tutaj niesamowitych tapet 3D i 4D, które mają wspaniałe możliwości wizualne dla użytkowników Androida. Przede wszystkim odblokowana i bezpłatna aplikacja dostępna na naszej stronie zapewni Ci o wiele więcej powodów, aby zacząć odkrywać historię paralaksy 3D.

What's new

- more 4D Wallpapers
- bugfixes

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.