8 Ball Pool

5.4.5

Join us and play 8 Ball Pool - The World's #1 Pool game!
4.4/5 Votes: 22,003,986
Developer
Miniclip.com
Version
5.4.5
Updated
7 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
69M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

8 Ball Pool APK 5.2.6 Funkcje

 

Proste i intuicyjne sterowanie

 

Na początek gracze w 8 Ball Pool zostaną wprowadzeni do systemu sterowania, który jest zarówno prosty, jak i intuicyjny. Będziesz mieć wskaźnik siły, aby śledzić siłę twoich ciosów i ilość siły, którą musisz zastosować. Otrzymasz również wykropkowaną wskazówkę, która pomoże ci uderzyć piłki we właściwych kierunkach. W rezultacie, gdy nowicjusze zostaną po raz pierwszy zapoznani z grą, szybko przyzwyczają się do sterowania. Pamiętaj jednak, że sterowanie nie będzie tak proste na długo.

 

 

Podróżuj po świecie i uderzaj w najpopularniejsze kluby bilardowe

 

Znajdziesz również fantastyczne narzędzia do edycji w grach ze świetnymi aplikacjami, jeśli jesteś zainteresowany tworzeniem profesjonalnych filmów i chcesz w pełni wykorzystać możliwości sprzętu swojego urządzenia. Przyjrzyj się niesamowitym narzędziom do edycji wideo, które masz do dyspozycji.

Na początek użytkownicy Androida mogą uzyskać dostęp do różnych ścieżek wideo i audio, które zostały odpowiednio zaaranżowane, aby zapewnić najbardziej komfortowe wrażenia w intuicyjnym interfejsie edytora wideo.

 

Zbieraj i ulepszaj swój kij, aby uzyskać dokładniejsze i mocniejsze trafienia

 

Gracze będą mieli również dostęp do różnorodnych kolekcji kijów, które zwiększą atrakcyjność gry w bilard. Wybieraj spośród wielu pul z różnymi statystykami, z których każda ma własny zestaw aplikacji. Będziesz mieć zasoby do wykonywania różnych ulepszeń ich wskazówek, aby poprawić ich umiejętności, jeśli otrzymasz nagrody. Alternatywnie, zbierz najbardziej pożądane wskazówki z najlepszymi statystykami. W zależności od twoich preferencji, wskazówki będą miały 4 różne statystyki, które są materią, siłą, celowaniem, obrotem i czasem. Wybierz właściwe, gdy będziesz zbliżać się do następnego meczu.

 

Trenuj swoje umiejętności w epickim trybie arcade

 

W trybie arcade 8 Ball Pool nowi gracze w bilard mogą doskonalić swoje umiejętności i wystawiać je na próbę w starciu z różnymi przeciwnikami. Zacznij od zmierzenia się z lokalnymi graczami bilardowymi w lokalnym klubie bilardowym. Gdy awansujesz na wyższy poziom, wybieraj osoby z lepszymi umiejętnościami. Trenuj i doskonal swoje umiejętności, a także zbieraj najlepszy dostępny sprzęt.

 

 

Wniosek

 

8 Ball Pool to pozycja obowiązkowa na urządzeniach zagorzałych fanów bilarda ze względu na wszechstronną rozgrywkę. Nawet jeśli jesteś zwykłym graczem, jest to świetna gra bilardowa, dzięki której możesz zacząć uprawiać ten sport. Kiedy chcesz, podnieś swój kij i zagraj w grę. Jest również całkowicie darmowy i kompatybilny z większością urządzeń z Androidem.

What's new

It's time for a new 8 Ball Pool update!

We've organized the Emoji and Chat messages in-game, now it's easier to find the one you want to send!

We've made some tweaks and improvements and solved some pesky bugs, making 8 Ball Pool even smoother for your entertainment!

Download the latest update now to get your hands on the new content! Time to hit the tables!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.