Adobe Lightroom – Photo Editor & Pro Camera

6.3.0

Adobe Photoshop Lightroom is a free, powerful photo editor and camera app that empowers your photography, helping you capture and edit stunning images.
4.3/5 Votes: 1,056,624
Developer
Adobe
Version
6.3.0
Updated
8 June 2021
Requirements
6.0 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Adobe Lightroom APK 6.2.1

 

Rób niesamowite zdjęcia profesjonalnymi aparatami

 

Na początek użytkownicy Adobe Lightroom na Androida będą mieli dostęp do niesamowitej wbudowanej kamery z wieloma zaawansowanymi funkcjami. Dzięki wielu fascynującym opcjom sterowania możesz szybko przechwytywać obrazy i wzbogacać wrażenia wizualne.

Korzystaj z intuicyjnych interfejsów aplikacji i poleceń gestami, dostosowując ostrość, jasność, przysłonę, timer i wiele innych zaawansowanych funkcji fotograficznych. Ponadto oprogramowanie umożliwia eksportowanie zdjęć w formatach HDR i RAW, co jeszcze bardziej ułatwia późniejszą edycję.

 

Korzystaj z przenośnego edytora, aby retuszować swoje zdjęcie w dowolnym miejscu

 

Dla tych, którzy są ciekawi, przygotowaliśmy również fantastyczne oprogramowanie do edycji smartfonów, które umożliwia modyfikowanie i modyfikowanie zdjęć w dowolnym miejscu i czasie. Tutaj uzyskasz najlepsze wrażenia z edycji przenośnej.

Przygotuj swoje surowe zdjęcia i zacznij korzystać z szybkich, ale zaawansowanych opcji edycji Adobe Lightroom. W ciągu zaledwie kilku sekund możesz dostosować oświetlenie, cieniowanie i zastosować do obrazów różne efekty wizualne, dotykając i przeciągając suwaki.

To powiedziawszy, niesamowite opcje retuszu Adobe Lightroom pozwolą użytkownikom tchnąć nowe życie w swoje obrazy i wyróżnić je z tłumu.

 

Ciesz się zaawansowanym edytorem z niesamowitymi funkcjami

 

Użytkownicy Androida mogą teraz korzystać z dogłębnych i wyrafinowanych opcji edycji, z których korzystają również doświadczeni fotografowie, oprócz standardowych i dostępnych możliwości edycji. W rezultacie możesz cieszyć się niesamowitą edycją zdjęć do ostatniego poziomu dzięki ekskluzywnym narzędziom Adobe.

Zachęcamy do wprowadzania znaczących lub niewielkich ulepszeń w dowolnym aspekcie swoich zdjęć przy użyciu różnych modyfikacji lub dostosowań. Używanie Pędzla korygującego do efektywnego korygowania zdjęć lub określonego obszaru większego obrazu.

Dla tych z Was, którzy nie są zaznajomieni z branżą, dostępne są również intuicyjne przewodniki, które pomogą Ci łatwo nauczyć się, jak to zrobić.

 

Baw się z wieloma skutecznymi ustawieniami wstępnymi i filtrami

 

Dodatkowo możesz również użyć ustawień wstępnych i filtrów Adobe Lightroom do szybkiej i wydajnej edycji zdjęć. Możesz wygodnie uchwycić dowolne zdjęcie za pomocą profesjonalnego aparatu i zastosować dowolne efekty wizualne do swoich zdjęć tutaj. Twoje zdjęcia można łatwo wzmocnić dzięki intuicyjnym i fascynującym dostosowaniom.

Dodatkowo dla tych, którzy są ciekawi, możesz tworzyć własne ustawienia wstępne z unikalnymi odmianami efektów wizualnych i zapisywać je w aplikacji. Po prostu wybierz zapisane ustawienia wstępne w dowolnym momencie, aby edytować nowe zdjęcia, aby uzyskać szybkie i wydajne działanie. Wystarczy kilka kliknięć, aby zacząć.

 

 

Wniosek

 

Niemniej jednak Adobe Lightroom jest niezaprzeczalnie kolejnym doskonałym oprogramowaniem do edycji obrazu dla urządzeń przenośnych, rywalizując z takimi programami jak PixelLab i VSCO Photo Editor, z całą jego niesamowitą i użyteczną funkcjonalnością. Korzystaj z odblokowanej wersji aplikacji na naszej stronie internetowej, aby uzupełnić swoje najlepsze trio narzędzi do edycji zdjęć.

What's new

- [Premium] New Presets: Make better edits in one-tap with 70+ new presets created by professional photographers; More presets will be added regularly
- [Premium] Collaborative editing: Invite others to edit your photos & add their signature touch
- New free portrait presets
- Improved privacy & security to keep our Community safe
- [Premium] Support for the latest cameras and lenses https://www.adobe.com/go/supported_cameras
- Bug fixes & stability improvements

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.