Farm City APK 2.7.13 (Unlimited Cashes/Coins)

2.8.17

Farm City: City building & Farming is one of the best city building and farming games which stands out as a well-designed, aesthetically pleasing farming/island town simulator with a wealth of options and steady progression. This is a simulation game evolving around building both a farm and a town at the same time to create a larger sense of community in a digital island.
4.4/5 Votes: 162,568
Developer
Zego Studio
Version
2.8.17
Updated
15 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
94M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Farm City APK 2.7.13 Funkcje

 

Prosta i przyjemna rozgrywka

 

Na początek gracze na Androida w Farm City będą w pełni zachwyceni prostą i przyjemną rozgrywką. To powiedziawszy, gra zapewnia graczom w każdym wieku intuicyjne i zabawne doświadczenia rolnicze. Jednocześnie oferuje bardzo zróżnicowaną rozgrywkę, która odróżnia ją od innych gier rolniczych.

Z drugiej strony Farm City ma większy aspekt budowania miasta niż inne znane gry, takie jak FarmVille 2: Tropic Escape lub Township, które zwykle mają zamiast tego fabułę tematyczną. Zbuduj własne rolnicze miasto, bierz udział w różnych zabawnych wydarzeniach i nie tylko.

 

Dziesiątki poziomów do przejścia

 

Dogłębna akcja nie będzie frustrująca, gdy zagłębisz się w swoje doświadczenia w grze. Oznacza to, że będziesz stopniowo wystawiany na rozgrywkę przez setki wciągających etapów, każdy z własnym zestawem wyzwań. Każdy standard byłby równie przyjemny i przyjemny, gdyby trudności były sprawiedliwe. Ponadto korzyści będą się poprawiać z czasem.

 

Całkowicie nowy świat rolnictwa

 

W Farm City zanurzysz się w nowoczesnym świecie rolnictwa, biorąc udział w ekscytującej rozgrywce rolniczej ze wszystkimi funkcjami w grze. Weźmiesz udział w wielu wydarzeniach rolniczych, a także poznasz rynki, gdy tu będziesz. Zacznij od przygotowania ziemi, sadzenia nasion, regularnej pielęgnacji i zbierania plonów.

Dowiedz się, jak przekształcić produkty rolne w produkty wysokiej jakości. Sprzedawaj produkty na rynku i generuj przychody dla potencjalnych projektów. Kiedy oddajesz się przemysłowi hodowlanemu, możesz dobrze się bawić z mnóstwem uroczych i przyjaznych zwierząt. Stwórz własną grupę rolniczą na wyspie, wraz z licznymi strukturami do różnych zadań.

 

Poznaj duży rynek

 

Gracze będą mieli również dostęp do kompleksowych i złożonych elementów handlowych gry, które zwiększą atrakcyjność gry. Biorąc to pod uwagę, gospodarka nie byłaby łaskawa dla wszystkich właścicieli firm. Konkurencja, niestabilność branży, nieoczekiwane zmiany i inne czynniki to czynniki, które należy wziąć pod uwagę. Kilka czynników będzie miało wpływ na działalność rolniczą i całe społeczeństwo. Im więcej grasz, tym lepiej zrozumiesz, jak funkcjonuje kultura rolnicza.

 

 

Wniosek

 

Farm City jest o wiele bardziej wyrafinowany i pomysłowy niż niektóre z twoich poprzednich gier, szczególnie na platformie mobilnej, dla fanów klasycznej rozgrywki rolniczej. Powiedziawszy to, większość graczy byłaby zaskoczona i rozbawiona przyjemną i ekscytującą rozgrywką rolnictwa i budowania miast. Jednocześnie dzięki naszej łatce możesz teraz cieszyć się w pełni odblokowaną rozgrywką Farm City, która jest absolutnie fantastyczna.

What's new

* New feature Market Dealer
* New visual animations

Happy farming!
Farm City Version 2.8.17

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.