AnonyTun APK (Pro Version Activated)

12.3

Long Description:
4.1/5 Votes: 2,409
Developer
Art Of Tunnel
Version
12.3
Updated
April 1, 2021
Requirements
4.1 and up
Size
3.7M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje AnonyTun APK 12.3

 

Prosta i dostępna aplikacja VPN

 

Ze względu na otwartą naturę AnonyTun wszyscy zainteresowani z łatwością zapoznają się z oprogramowaniem i uzyskają dostęp do jego fascynujących funkcji. Baw się dobrze, pracując z dostępnymi funkcjami aplikacji, korzystając z czystego i uporządkowanego interfejsu aplikacji z intuicyjnym i przyjaznym dla użytkownika interfejsem użytkownika. Wybierz jedną z wielu opcji konfiguracyjnych i zezwól na VPN bez konieczności rejestracji lub dostępu root. Przede wszystkim AnonyTun umożliwi użytkownikom Androida łączenie się z odblokowanym Internetem, po prostu naciskając przycisk Połącz.

 

Ciesz się szybkimi i nieograniczonymi połączeniami

 

Co więcej, dzięki kilku serwerom proxy zlokalizowanym na całym świecie wszystkie działają z najwyższymi prędkościami. Ponieważ aplikacja zawsze wybierze najlepszy dostępny serwer, łączenie się z bezpiecznymi sieciami i korzystanie z bezpiecznych połączeń byłoby bardzo proste. AnonyTun ma również tendencję do oferowania niesamowitej prędkości podczas działania, w przeciwieństwie do wielu innych bezpłatnych usług VPN, które znacznie zmniejszają prędkość łącza. W rezultacie po włączeniu aplikacji nie znajdziesz żadnych zmian. Dodatkowo, ponieważ nie ma ograniczeń przepustowości, możesz korzystać z bezpłatnej aplikacji w dowolnym momencie.

 

Różne opcje tuneli dla użytkowników Androida

 

Użytkownicy mogą również wybierać spośród różnych rozwiązań tunelowych w AnonyTun, aby jeszcze bardziej zwiększyć łączność z Internetem. Zachęcamy do korzystania z tunelu SSL, tunelu HTTP lub tunelu TCP, które zostały całkowicie zaprojektowane, aby zagwarantować użytkownikom najszybszą możliwą prędkość Internetu. Nie wspominając o tym, że przełączanie się między nimi jest proste podczas korzystania z aplikacji.

 

Wiele zaawansowanych ustawień, które możesz wprowadzić

 

AnonyTun ma również wiele przydatnych konfiguracji dla zaawansowanych użytkowników VPN, którzy znają się na rzeczy, które możesz zmienić, aby najlepiej odpowiadały Twoim potrzebom. Włącz Ustawienia Stealth, jeśli chcesz wprowadzić bardziej zaawansowane zmiany w funkcjach VPN. Zmień protokół łącza i port, a także edytuj spersonalizowane ustawienia TCP/HTTP i inne zaawansowane ustawienia. Użytkownicy Androida będą mogli w pełni docenić odblokowany Internet dzięki AnonyTun.

 

 

Wniosek

 

Biorąc pod uwagę obecny stan treści z ograniczeniami geograficznymi, wielu użytkowników Androida odczułoby ulgę, widząc AnonyTun na swoich telefonach. Usługa VPN może nie tylko zapewnić bezpieczne połączenie z Internetem, ale spójne mechanizmy bezpieczeństwa zapewnią, że nie będziesz przeszkadzać. Będziesz miał jeszcze więcej okazji, by ją pokochać dzięki darmowej i odblokowanej wersji aplikacji dostępnej na naszej stronie internetowej. Ta intrygująca aplikacja od Art of Tunnel, wraz z Psiphon Pro, jest bez wątpienia jednym z najlepszych wyborów.

What's new

Removed rewarded video ad.
Implement app open ad.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.