Asphalt 9: Legends 2.8.3a (MENU)

3.0.2a

In Asphalt 9: Legends, take the wheel of real cars from high-end renowned legendary car manufacturers, such as Ferrari, Porsche, Lamborghini, and W Motors, among many other international brands. Drive, boost and perform stunts across dynamic real-life locations in single or multiplayer play. Racing adrenaline, brought to you by the creators of Asphalt 8: Airborne.
4.5/5 Votes: 2,171,491
Developer
Gameloft SE
Version
3.0.2a
Updated
July 22, 2021
Requirements
7.0 and up
Size
12M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Asfalt 9: Legendy 2.8.3a Funkcje

 

Poznaj rozgrywkę na poziomie konsolowym

 

Po raz pierwszy od wydania Asphalt 8 możemy zagrać w prawdziwą uliczną grę wyścigową na naszych urządzeniach przenośnych i spędzić wiele godzin, kochając ją. Asphalt 9 Legends, z realistyczną rozgrywką wyścigową, zapewnia konsolowe możliwości graczom na Androida na całym świecie.

Realistyczne elementy jazdy, piękna grafika i efekty wizualne, szybka gra wyścigowa z ekscytującymi ruchami i tak dalej są teraz dostępne dla graczy. Zabrzmisz, jakbyś został wciągnięty do królestwa złych ulicznych wyścigowców i jesteś jednym z nich.

 

Zbieraj i ciesz się jazdą

 

Przeglądaj ogromne kolekcje motoryzacyjne w Asphalt 9 Legends, które obejmują ponad 50 prestiżowych i ekskluzywnych samochodów najbardziej renomowanych producentów na świecie. Każdy samochód został stworzony przy użyciu najnowszych wersji supersamochodów, które zostały i będą publikowane. Ciesz się podróżowaniem w swoich ukochanych samochodach podczas odwiedzania niesamowitych miejsc na całym świecie.

 

Przeglądaj setki różnych dostosowań

 

Gracze w Asphalt 9 Legends będą rywalizować ze sobą w epickich wyścigach i dostosowywać swoje pojazdy do woli. Otwórz edytor motoryzacyjny i wybierz spośród wielu opcji dostosowywania każdego z twoich ulubionych pojazdów. Przemień pojazd w różne kolory, tkaniny i elementy, aby wyróżniał się na torze.

 

Uwolnij moc i pozwól swoim samochodom

 

W tej epickiej grze w wyścigi uliczne gracze będą mogli uczestniczyć we wszystkich aspektach życia ulicznego, rywalizując z innymi graczami. Chwyć kierownicę i pojazdy, by wyeliminować przeciwników stojących na drodze. Jeśli chcą stanąć ci na drodze, lekko szturchnij je w ramię lub zabierz do domu płonącym samochodem. Przegrani w wyścigach ulicznych nigdy nie mieli łatwo.

Co więcej, gracze będą mieli dostęp do wielu ekscytujących funkcji, takich jak używanie dopalaczy nitro, aby wyprzedzić przeciwników, dryfowanie, aby płynnie kręcić się po ulicach i sprint z klifów, aby posyłać pojazdy w górę nad przeciwnikami.

 

 

Wniosek

 

Asphalt 9 Legends to gra, w którą możesz grać, jeśli jesteś entuzjastą wyścigów szukającym wspaniałych i przenośnych wyścigów na smartfonie lub tablecie. Grając w tę epicką grę wyścigową, poznaj ogromną gamę samochodów i lataj między najpopularniejszymi lokalizacjami na świecie. Ta gra jest wszystkim, co można sobie wyobrazić od znanego na całym świecie studia Gameloft, i nie możesz chcieć niczego więcej.

What's new

Celebrate our third anniversary on a new track and chase 7 fabulous hypercars in new events!

NEW MOTORSPORT CIRCUIT
It's time to burn some rubber in Auckland, New Zealand.

7 NEW SUMMER DEVILS
With the Lamborghini Aventador SVJ Roadster, the McLaren Elva, and more.

SPECIAL EVENTS & 3-YEAR ANNIVERSARY
Join the Anniversary events to win the Hennessey Venom F5 and the Bugatti Veyron Grand Vitesse.

GRAND PRIX
Prove your worth and get the Lamborghini SC20 and the Pagani Zonda HP Barchetta.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.