Asphalt Nitro APK (Unlimited Money)

1.7.4a

Take control of luxury licensed cars, such as the Ferrari LaFerrari or Lamborghini Veneno, in breathtaking environments that you’ll need to tame with the craziest stunts you can pull off. Fire up your Nitro and be the first to cross the finish line.
4.3/5 Votes: 1,640,605
Developer
Gameloft SE
Version
1.7.4a
Updated
27 March 2020
Requirements
4.1 and up
Size
45M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Asfalt Nitro APK 1.7.4a Funkcje

 

Baw się prostą i niezwykle wciągającą rozgrywką wyścigową

 

Asphalt Nitro jest również dostępny dla tych, którzy są zainteresowani dobrą zabawą podczas wyścigów. Ciesz się łatwym w obsłudze dotykowym sterowaniem, które pomoże Ci całkowicie zanurzyć się w uzależniających grach wyścigowych. Zasiądź za kierownicą swoich ulubionych pojazdów i weź udział w ekscytujących walkach. Przekraczaj granice swoich niesamowitych przejażdżek, paląc chodnik. Przede wszystkim dzięki ruchom i regulowanym poleceniom dotykowym adaptacyjne sterowanie dotykowe może sprawić, że gra będzie o wiele przyjemniejsza.

 

Ciesz się klasyczną rozgrywką wyścigową Asphalt

 

Ponadto gracze mogą cieszyć się klasyczną rozgrywką w wyścigach Asphalt z jednymi z najbardziej imponujących trybów, jakie seria ma do zaoferowania, gdy zagłębiają się w ekscytujące wrażenia wyścigowe. Z drugiej strony Asphalt Nitro oferuje osiem różnych trybów gry, z których mogą korzystać użytkownicy Androida. Zapraszam do udziału w epickich wyścigach Knockdown, specjalnych zawodach Gate Drift, przygodach z limitem czasu i tak dalej. Nadal będziesz się dobrze bawić w każdym z zabawnych trybów gry z serii.

Jednocześnie gra zawiera fantastyczny tryb Police Chase, który powraca wraz z nową aktualizacją Gameloft. Baw się i rywalizuj w szybkich wyzwaniach, kiedy tylko chcesz.

 

Wykonuj niesamowite akrobacje i ciesz się epickimi wyścigami

 

Co więcej, ci z was, którzy są zainteresowani, w pełni zanurzą się w epickiej rozgrywce wyścigowej Asphalt Nitro, wraz z niesamowitymi akrobacjami i potyczkami pełnymi akcji. Zacznij od robienia imponujących driftów na zwężonych zakrętach, aby zdobyć cenne nagrody. Możesz nawet wyeliminować wszystkich przeciwników, biorąc udział w epickich i wiarygodnych walkach samochodowych.

Możesz nawet skorzystać z ramp, aby poprowadzić swoją grę wyścigową na nowy poziom dzięki niesamowitym efektom latania. Wykonuj spektakularne triki, takie jak podskakiwanie i skakanie w powietrzu, aby zapewnić graczom oszałamiającą akcję.

 

Wiele boosterów i ulepszeń

 

Gracze na Androida w Asphalt Nitro mogą nawet skorzystać z niesamowitych dopalaczy i ulepszeń w grze, aby uczynić swoje wyścigi bardziej epickimi i fascynującymi. Korzystając z nich, możesz szybko poprawić rozgrywkę i zapewnić znacznie bardziej epickie wrażenia z wyścigów. Dzięki dostępnym zbiornikom nitro możesz zwiększyć ich prędkość lub poszerzyć możliwości swojego nitro. Aby zdobyć więcej pieniędzy, odblokuj podwójne punkty kredytowe w każdym wyścigu. Aby odblokować najlepsze funkcje w swoich pojazdach, musisz je całkowicie zaktualizować w określonym czasie.

 

 

Wniosek

 

Asphalt Nitro to bez wątpienia jedna z najlepszych gier samochodowych dostępnych na urządzenia przenośne. To powiedziawszy, gra zapewnia pełną i bardzo wciągającą rozgrywkę dla każdego z was, z dogłębnymi i fascynującymi wrażeniami z jazdy, a także wieloma fajnymi samochodami i ich specjalną mechaniką.

What's new

Various bug fixes and improvements.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *