Autodesk SketchBook Pro 5.2.2 (Full Unlocked)

5.2.5

From quick sketches to fully finished artwork, Sketchbook goes where your creativity takes you.
4.0/5 Votes: 453,704
Developer
Sketchbook
Version
5.2.5
Updated
2 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
98M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Autodesk SketchBook Pro 5.2.2

 

Proste i wygodne wrażenia z rysowania

 

Autodesk Sketchbook ma minimalistyczny interfejs użytkownika, który zapewnia szybkie i łatwe rysowanie. Szybko zlokalizujesz materiały, które sprawią, że Twój rysunek będzie znacznie płynniejszy. Co więcej, aplikacja jest kompatybilna z większością urządzeń z Androidem, co czyni ją jedną z najlepszych dostępnych aplikacji do szkicowania.

 

Wiele pędzli do zabawy

 

Kolejną zaletą szkicowników cyfrowych jest to, że będziesz mieć dostęp do nieskończonej liczby różnych pędzli, które umożliwią wprowadzanie znaczących zmian w grafice. Możesz także dostosować pędzle, aby lepiej działały w Twoich szkicach. Alternatywnie możesz pobrać pędzle online i dodać je do swojej kolekcji. W każdym razie będziesz zadowolony z wyniku.

 

Utwórz rysunek warstwowy

 

Umiejętność tworzenia sztuki za pomocą warstw jest kluczowym aspektem sztuki cyfrowej. A dzięki Autodesk Sketchbook dostaniesz właśnie to. Oprogramowanie umożliwia artystom tworzenie grafiki za pomocą warstw. Możesz także zapisać pliki w formacie PSD i otworzyć je później w programie Adobe Photoshop lub Illustrator. Dzięki temu możesz rysować krótkie rysunki w telefonie i zapisywać je do późniejszej edycji na komputerze.

 

Funkcja przewidywania skoku

 

Oprogramowanie ma funkcję przewidywania obrysów, która pomaga artystom uzyskać lepszą spójność linii, jednocześnie poprawiając ich rysowanie i znacznie ułatwiając cały proces tworzenia dzieł sztuki. Z drugiej strony chwiejne pociągnięcia będą automatycznie korygowane, zapewniając gładsze linie i większą precyzję.

 

 

Wniosek

 

Autodesk Sketchbook to doskonały program do rysowania dla użytkowników Androida, z wieloma pomocnymi opcjami rysowania. Nawet jeśli nie będzie tak dobrze, jak inne tablety do rysowania Wacom lub Huion, będziesz w stanie tworzyć wysokiej jakości grafikę na swoim smartfonie za pomocą pióra dotykowego. W rezultacie nie rozumiemy, dlaczego nie powinieneś spróbować.

What's new

• Fixed crashes caused by pen hover.
• Resolved issues on Android 11 devices preventing access of files in Gallery. Users will be prompted to enable permissions prior to launching Sketchbook.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *