Babbel APK 20.67.0 (Premium Subscription)

20.82.0

Join millions of subscribers learning a new language with Babbel, the most effective language learning app on the market. With a variety of learning methods including interactive language lessons (with advanced speech recognition technology), language podcasts, games & more! Babbel will get you talking from day one. When, how or where you learn a language is up to you!
4.5/5 Votes: 638,676
Developer
Babbel
Version
20.82.0
Updated
4 August 2021
Requirements
7.0 and up
Size
110M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Babbel APK 20.67.0

 

Intuicyjne i interaktywne lekcje na początek

 

Na początek użytkownicy Androida mogą rozpocząć naukę dzięki intuicyjnym i wciągającym lekcjom Babbel, z których można korzystać w dowolnym momencie. Zapraszam do łatwego zapoznania się z możliwościami nauki języka, korzystając z krótkich i odpowiednich lekcji, które są dostosowane do Twoich aktualnych poziomów.

Oprogramowanie zapewni różnorodne lekcje dla osób na wszystkich poziomach umiejętności. W każdym intuicyjnym samouczku będziesz robił szybkie kroki. Możesz korzystać z edukacyjnej i rozrywkowej aplikacji na smartfona, aby uczyć się języków obcych, kiedy tylko chcesz.

 

Ucz się języków do różnych zastosowań

 

Babbel może udostępnić użytkownikom intuicyjne i kompleksowe lekcje języka w różnych celach, dla tych, którzy są zaangażowani. Możesz łatwo przeglądać strony z ulubionymi językami, które zawierają lekcje dotyczące dojazdów do pracy, pracy, życia codziennego, wakacji i nie tylko. Wybierz swój ulubiony przedmiot i łatwo opanuj ważne umiejętności, których potrzebujesz, aby zacząć.

 

Ucz się języków w różnych kontekstach

 

Aby zwiększyć efektywność aplikacji, użytkownicy Androida będą mogli na różne sposoby angażować się w intuicyjne dyskusje, co poprawi zrozumienie całego samouczka. Ciesz się skutecznymi wskazówkami i sztuczkami dotyczącymi nauki podawanymi przez doświadczonych nauczycieli Babbel podczas nauki i opanowania preferowanych języków. Fantastyczne interakcje w aplikacji wraz z intuicyjnymi dyskusjami z pewnością poprowadzą Cię przez lekcje.

 

Ciesz się efektywnymi praktykami nowych języków

 

Co więcej, użytkownicy Androida mogą na różne sposoby wykonywać różne czynności, aby pomóc im w nauce nowych języków. Ciesz się prostymi i łatwymi do zrozumienia lekcjami słuchania, czatowania, czytania i pisania, które pomogą Ci ćwiczyć wszystkie podstawowe elementy wybranego języka. Dzięki intuicyjnym samouczkom będziesz używać języków jak native speaker.

 

 

Wniosek

 

Babbel bez wątpienia będzie Twoim niezawodnym partnerem w nauce języków obcych, jeśli jesteś zapalonym uczniem języków. Użytkownicy będą przeglądać tysiące intuicyjnych i skutecznych lekcji, które znacznie ułatwią podejście do nauki. Skorzystaj z łatwych i skutecznych samouczków Babbel, dzięki którym nauka nowego języka będzie dziecinnie prosta. Nie ma wymówki, aby teraz odłożyć naukę, zwłaszcza że aplikacja jest całkowicie darmowa i odblokowana na naszej stronie internetowej.

What's new

You learn from us, and we learn from you. We take your feedback seriously and never stop trying to improve our app. And you know what, we've just released the latest version. Fewer bugs, and more upgrades to your favourite courses!

Questions? Email us at [email protected]

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *