Bus Simulator Ultimate APK 1.5.0 (Unlimited Money)

1.5.2

Bus Simulator : Ultimate 🚌
4.4/5 Votes: 25,441
Developer
Zuuks Games
Version
1.5.2
Updated
4 May 2021
Requirements
5.0 and up
Size
66M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Bus Simulator Ultimate  APK 1.5.0 Funkcje

 

Stwórz własną firmę prowadzącą autobusy

 

Na początek gracze na Androida w Bus Simulator: Ultimate będą mogli cieszyć się fantastycznymi wrażeniami w grze, prowadząc własną firmę autobusową. Możesz się tu świetnie bawić jako potentat własnego imperium jeżdżącego autobusami. Budując biura na całym świecie, możesz cieszyć się niesamowitymi wrażeniami z jazdy autobusem w grze. Baw się dobrze, przemierzając gry na specjalnych i realistycznych trasach. Stwórz własną firmę autobusową i zdominuj globalny rynek z mnóstwem rywali.

 

Poznaj realistyczne napędy

 

Jednocześnie gra zachęca graczy do zabawy swoimi niesamowitymi napędami na całym świecie, dla tych z Was, którzy są zainteresowani. Zapraszam do otwierania biur w różnych krajach i cieszenia się prawdziwymi podróżami w tych krajach. Rozpoczynając transport przez wiele lokalizacji na całym świecie, stwórz różne trasy dla swoich klientów, aby zarezerwować bilety.

 

Realistyczni pasażerowie

 

Ponadto dla tych, którzy są zainteresowani, Bus Simulator: Ultimate zawiera dogłębną mechanikę pasażerską, która sprawia, że ​​całe wrażenia są niewiarygodnie realistyczne. W rezultacie może się okazać, że Twoi pasażerowie mają różne nastawienie do Twoich usług i mogą mieć różne reakcje na każdą z oferowanych przez Ciebie podróży.

Po zakończeniu przejażdżek zachęcamy do przeczytania ich recenzji i opinii. W Bus Simulator: Ultimate poznaj społeczne aspekty gry, próbując jednocześnie poprawić reputację swojej firmy. W dynamicznej rozgrywce symulatora autobusu ciesz się dogłębną mechaniką klienta.

 

Baw się wieloma ciekawymi autobusami

 

Dla zainteresowanych Bus Simulator: Ultimate zawiera wiele interesujących autobusów różnych marek i krajów do wypróbowania. Wybierz spośród 13 różnych autokarów, każdy z własnym, odrębnym designem i funkcjami, gdy wyruszasz na własne ekscytujące przygody. Ciesz się różnymi przejażdżkami dowolnym pojazdem i baw się świetnie dzięki niesamowitej grze w kierowanie autobusem.

Każdy z twoich samochodów ma własne realistyczne wnętrza, które są dostępne w różnych wzorach i konfiguracjach. Jednocześnie, przy rzeczywistych efektach dźwiękowych, nawet dźwięki autobusu różnią się od siebie.

 

 

Wniosek

 

Dla tych, którzy są zainteresowani niesamowitą rozgrywką w Bus Simulator Indonesia i wszystkimi jej funkcjami, ta nowa gra Zuuks pozwoli Ci w pełni wykorzystać swoje niesamowite przejażdżki z wieloma wspaniałymi doświadczeniami.

What's new

Bus Simulator : Ultimate
- Ultimate League major bug fixes.
- New bus terminals added.
- Bug fixes.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.