BusyBox Pro 71 (Premium)

Varies with device

  • Payment
On Sale now for a limited time only!
4.4/5 Votes: 8,423
Developer
Stephen (Stericson)
Version
Varies with device
Updated
18 July 2020
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje BusyBox Pro 71

 

Miej dostęp do wielu narzędzi UNIX

 

Po pierwsze, jak wcześniej wspomniano, Busybox pozwala użytkownikom Androida na szybki dostęp do poleceń urządzenia ich telefonów. W rezultacie będą robić różne rzeczy na swoich smartfonach z Androidem. Z tym Busybox Pro będziesz miał mnóstwo zwykłego oprogramowania UNIX, z którym możesz poeksperymentować.

 

Obsługa wielu telefonów i sprzętu

 

Współpracuje również z szeroką gamą platform opartych na architekturze ARM i Intel. W rezultacie Busybox jest w pełni użyteczny na większości smartfonów z Androidem dostępnych na rynku. Nie wspominając już o nowej pomocy mips, która znacznie ułatwi pracę z tą aplikacją.

 

Ciesz się doświadczeniami bez reklam i bezpłatnymi kontrolami

 

Oczywiście większość z was cieszyłaby się bez reklam i nieograniczoną kontrolą zapewnianą przez Busybox Pro. Aby zapewnić pełną ochronę, jest to również jedyny instalator, który nie wymaga zatwierdzenia przez Internet.

 

Szybka i łatwa instalacja Busybox

 

Oprogramowanie umożliwia łatwą instalację wszystkich obecnie dostępnych plików binarnych Busybox dla systemu Android. W rezultacie będziesz już mieć najnowszą wersję Busybox na swoim telefonie.

 

 

Wniosek

 

Busybox Pro jest niezaprzeczalnie jednym z najlepszych instalatorów dla Busybox na urządzeniach z Androidem, z łatwą i intuicyjną instalacją. Możesz go również otrzymać za darmo, jeśli korzystasz z naszej odblokowanej aplikacji. Tak więc, jeśli szukasz najlepszego narzędzia do korzystania ze wszystkich ulubionych gier root, takich jak Titanium Backup, SuperSu, Root Explorer i tak dalej, to powinno wystarczyć.

What's new

Updated Busybox binary to 1.32.0

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.