Cafeland APK 2.1.71 (Unlimited Money)

2.1.80

Design your cafe world and join cooking with Chef Eva's restaurant game! Write your own restaurant story in Cafeland today, Chef! Master your cooking and design your 5 star cafe to be the top chef in the world! Run your own restaurant and get carried away in a cooking fever! Home cooked meals and fresh coffee are waiting for the customers. Just say “I’ll decorate my cafe and I’ll also add a lovely garden!” and your cafe will thrive! FROM A SNACK BAR TO A WORLD FAMOUS CAFE!
4.5/5 Votes: 865,103
Developer
GAMEGOS
Version
2.1.80
Updated
17 July 2021
Requirements
4.1 and up
Size
82M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Cafeland APK 2.1.71

 

Nazwij swoją kawiarnię

 

Po pobraniu gry poproszą Cię o nazwanie swojej kawiarni. Jeśli przegapisz ten etap, kawiarnia zostanie domyślnie nazwana „Twoja kawiarnia”. Gra zapewni ci krótki samouczek, jak ukończyć misje. Po zakończeniu zadania będziesz wiedział, jak poruszać się w grze.

Twórz awatary szefa kuchni i personelu.

Możesz wybierać między szefami kuchni płci męskiej i żeńskiej, a także rodzaj personelu, którego potrzebujesz. Gra pomaga zmienić płeć i styl awatara personelu, a także jego mimikę, włosy i ubiór. Funkcje te mogą ulec zmianie w dowolnym momencie i są bezpłatne.

 

Instaluj grę

 

Ustawienia gry znajdują się po prawej stronie ekranu gry. Możesz użyć tego menu, aby powiększyć lub pomniejszyć scenę, przejść na pełny ekran lub zmienić muzykę i efekty dźwiękowe w grze.

 

Waluta w Cafeland

 

Moneta jest podstawową walutą gry, którą można zdobyć, serwując posiłki, wypełniając misje i pomagając sąsiadom. Za monety możesz kupować prezenty, dodatki i inne rzeczy. Daje 10 000 monet na początku sesji.

Gotówka jest walutą premium w grze i służy do kupowania przedmiotów premium. Możesz wykonywać pewne zadania w grze, takie jak przywracanie zepsutego jedzenia i natychmiastowe wykonywanie zadań. Za każdym razem, gdy awansujesz, otrzymasz pięć dolarów. Możesz również zamówić wszystkie animowane przedmioty do swojej kawiarni. Rozpoczynasz grę z 25 $ w gotówce.

 

Wskaźnik szczęścia

 

Szczęśliwym symbolem jest różowy zegar na górze przedstawienia. Twoim celem jest osiągnięcie 100, czyli najwyższego poziomu zadowolenia klienta. Nad głową klienta pojawia się uśmiechnięta buźka, jeśli jest zadowolony. Klienci będą zostawiać notatki o tym, dlaczego są niezadowoleni, na przykład o tym, że sklep z napojami jest brudny. Sugeruje, żebyś wytarł rozlaną kawę. Nawet po kliknięciu klienta w grze możesz uzyskać pomocne porady.

 

 

Wniosek

 

Czy kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu uroczej małej kawiarni? Najnowsza gra Cafeland o kawiarniach da ci przedsmak tego i sprawdzi, czy jesteś w stanie serwować kawę i towary.

Wciel się w rolę sklepikarza, kelnera i kasjera w Cafeland MOD APK. Ponieważ jest to mała kawiarnia, będziesz musiał to zrobić jedną ręką. Nasi turyści będą wbiegać i wychodzić, zamawiając różnorodne dania i napoje. W rezultacie musisz działać szybko, aby uniknąć zbyt długiego opóźnienia. Klient ma skończoną ilość cierpliwości.

What's new

Thank you for updating!
- Bug fixed where the "Earn Coins" task wouldn't always count!
- Category images added for the dishes on the counters!
- Improvements on the reminder system!
- Visual improvements

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *