Call of Duty Mobile 1.0.20 APK

1.0.26

Official CALL OF DUTY® designed exclusively for mobile phones. Play iconic multiplayer maps and modes anytime, anywhere. 100 player Battle Royale battleground? Fast 5v5 team deathmatch? Sniper vs sniper battle? Activision’s free-to-play CALL OF DUTY®: MOBILE has it all.
4.4/5 Votes: 13,996,633
Developer
Activision Publishing Inc.
Version
1.0.26
Updated
4 August 2021
Requirements
4.3 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Call of Duty Mobile 1.0.20

 

Doświadcz rozgrywki podobnej do konsoli

 

Fani słynnej serii FPS będą mogli zagrać na niektórych z najbardziej rozpoznawalnych map i trybów gry. Zawiera elementy zarówno oryginalnego Modern Warfare, jak i nowszej serii Call of Duty: Black Ops.

Co więcej, gracze będą mogli walczyć ze sobą w konkurencyjnych i ekscytujących walkach wieloosobowych. Kiedy tylko będziesz gotowy, ciesz się szaloną grą Call of Duty ze znajomymi. A ponieważ jest to nowoczesna gra z zaledwie kilkoma łatkami, w przyszłości prawdopodobnie pojawi się więcej nowych funkcji. W rezultacie wraz z nadchodzącymi zmianami będziesz mógł grać w coraz większą liczbę trybów gry.

 

Rywalizuj z innymi

 

A najlepsze w Call of Duty Mobile jest to, że gra zawierałaby tryby gry online, które pozwalają nie tylko grać ze znajomymi za pośrednictwem sieci lokalnych, ale także z graczami z całego świata. Dlatego byłoby niezwykle ekscytujące móc rywalizować i popisywać się swoimi umiejętnościami z innymi rzeczywistymi graczami.

Biorąc to pod uwagę, będziesz mieć tryb rankingowy z bitwami konkurencyjnymi, które zadecydują o twojej obecnej pozycji w globalnym systemie rankingowym. A jeśli wolisz bardziej kooperacyjną rozgrywkę, możesz dołączyć do meczów wieloosobowych ze znajomymi i członkami klanu, rywalizując z innymi drużynami i wygrywając niesamowite nagrody.

 

Odblokuj unikalne dostosowania

 

Ponieważ będziesz rywalizować online z milionami innych graczy, fajnie będzie mieć twoją postać przystrojoną w modne modyfikacje, aby wyróżnić się z paczki. Co może być bardziej odpowiedniego niż nowa postać, ramiona lub niestandardowe stroje?

Możesz zapłacić za te dostosowania własnymi pieniędzmi lub wygrać je, wykonując zadania, wyzwania lub misje. Niezależnie od tego, te dostosowania byłyby dla ciebie świetną zabawą.

 

Zoptymalizowany pod kątem sterowania mobilnego

 

Wielu graczy FPS, którzy są przyzwyczajeni do systemów sterowania na komputerach PC lub konsolach, będzie mieć trudności z cieszeniem się ukochanymi grami na urządzeniach z Androidem. Kluczowym wyjaśnieniem tego jest to, że większość gier FPS na platformę Android nie ma wygodnego schematu sterowania, co czyni je mniej rozrywkowymi.

Tak jednak nie jest w przypadku najnowszego Call of Duty na telefony. Dzięki tej grze uzyskasz dostęp do najbardziej zoptymalizowanego urządzenia sterującego dla smartfonów. Twórcy wykonali znakomitą robotę korzystając z ekranu dotykowego. W rezultacie możesz cieszyć się rozgrywką strzelecką bez ograniczania się do niechlujnych elementów sterujących.

 

 

Wniosek

 

Tę grę można pobrać i zainstalować na dowolnym urządzeniu z systemem Android 4.0.3 lub nowszym. Aby rozpocząć, przejdź do strony Apkdone.com i wyszukaj w kategorii gier słowo kluczowe „Call of Duty Mobile APK”.

What's new

We’re turning up the temperature with Call of Duty: Mobile, Season 6: The Heat! Defeat waves of zombies with turrets in the highly anticipated Undead Siege mode! Patrol the streets as Rosa - Double Agent on the new map Slums. Don’t miss the powerful MX9 along with 50 Tiers of Battle Pass rewards! The World Championship 2021 is heating up with Stage 4: Regional Playoffs! Can you beat the heat and send the undead to their graves? Play now!

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *