CapCut APK 2.8.1 (Unlocked)

4.0.2

From today, "Viamaker" Officially renamed to "CapCut"!
4.4/5 Votes: 2,221,902
Developer
Bytedance Pte. Ltd.
Version
4.0.2
Updated
11 August 2021
Requirements
5.0 and up
Size
86M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje CapCut APK 2.8.1

 

Łatwa i dostępna aplikacja mobilna

 

Użytkownicy Androida CapCut mogą od razu docenić przyjazne dla użytkownika i otwarte oprogramowanie mobilne, które jest zawsze dostępne i gotowe do użycia. Po prostu przejrzyj wiele intrygujących funkcji aplikacji i natychmiast ulepsz dowolne filmy w swoim systemie. Miej dostęp do zabawnych i przyjemnych funkcji, które znacznie uprzyjemnią edycję.

 

Wiele szablonów wideo do pracy

 

Mówiąc o tym, aplikacja zaczyna się od wyświetlania różnych modeli wideo, z których każdy ma własną kolekcję ustawień i efektów poprawiających ogólną scenę. Wybierz wszystkie, które Twoim zdaniem będą pasować do Twoich filmów i preferencji estetycznych. Następnie, przed wyeksportowaniem swoich filmów, wprowadź kilka szybkich i drobnych ulepszeń.

 

Prosta, ale skuteczna funkcja nakładki

 

CapCut może umożliwić użytkownikom Androida pracę nad ulepszaniem swoich filmów w wyjątkowy sposób dzięki potężnej funkcji nakładki. Możesz swobodnie używać różnych genialnych nakładek w swoich ramkach i łączyć je z różnymi fantastycznymi przejściami. Dzięki temu prace artystyczne mogą zostać wzbogacone o niesamowite doznania wizualne.

 

Ciekawe animacje odblokowujące Twoje aspekty estetyczne

 

Użytkownicy Androida mogą cieszyć się interakcją z wieloma dostępnymi animacjami CapCut do animowania i zmieniania „ruchów” scen. W aplikacji zobaczysz kilka ekscytujących rzeczy, które zobaczysz w innych świetnych aplikacjach, takich jak Funimate.

 

 

Wniosek

 

Użytkownicy Androida będą teraz korzystać z niesamowitego narzędzia CapCut na naszej stronie internetowej, aby skupić się na optymalizacji pobranych filmów lub nagranych materiałów filmowych. Zachęcamy do korzystania z jego funkcji, aby z łatwością edytować i ulepszać wybrane filmy. Odblokuj mnóstwo niesamowitych narzędzi w aplikacji, aby skutecznie wspierać interakcje wizualne. Przede wszystkim oprogramowanie powinno działać dobrze dla wszystkich dzięki swojej otwartej funkcjonalności i wielu łatwym w użyciu opcjom.

What's new

"We've introduced and upgraded some features to help you make amazing videos
1. Previews have been optimized to help speed up video editing"

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.