Car Parking Multiplayer APK 4.7.4 (Unlimited Money)

4.8.2

More than just parking: open-world multiplayer mode, car tuning, free walking!
4.4/5 Votes: 1,086,004
Developer
olzhass
Version
4.8.2
Updated
19 May 2021
Requirements
6.0 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Parking samochodowy Multiplayer APK 4.7.4 Funkcje

 

Realistyczne sterowanie samochodem

 

Car Parking Multiplayer zapewnia teraz prawdziwe sterowanie i obsługę samochodu, dzięki czemu gracze na Androida mogą w pełni zanurzyć się w realistycznej rozgrywce podczas jazdy i parkowania. Baw się dobrze, odkrywając niesamowite miejskie przejażdżki z realistycznymi elementami. Alternatywnie spróbujesz nauczyć się i zaparkować wiele pojazdów, korzystając z ich różnych mechanizmów kontrolnych. Wszystko to powinno zwiększyć Twoją radość z gry.

 

Wiele różnych pojazdów

 

Jednocześnie gracze w trybie Car Parking Multiplayer będą mogli jeździć różnymi samochodami po mieście, co pozwoli im w pełni wykorzystać wrażenia z jazdy. Baw się, jeżdżąc lawetami, pickupami, przyczepami, SUV-ami, samochodami sportowymi, klasycznymi samochodami i wieloma innymi pojazdami w grze, z których każdy ma własny system obsługi. Ponadto, dzięki różnorodnym wnętrzom samochodów i mechanice jazdy, możesz mieć różnorodne wrażenia z jazdy.

 

Ciesz się z gry

 

Dla tych z Was, którzy są zainteresowani, Car Parking Multiplayer oferuje teraz ekscytujące doświadczenia online, z których można swobodnie korzystać. Możesz grać w grę online ze znajomymi lub po prostu jeździć po mieście w poszukiwaniu innych graczy, z którymi możesz się porozumieć. Po prostu zamień się samochodami ze znajomymi lub stwórz gang, aby siać spustoszenie w mieście. Możesz w pełni cieszyć się symulacją jazdy i parkowania z tysiącami graczy online każdego dnia. Zaprzyjaźnij się i pozostań z nimi w kontakcie za pośrednictwem listy znajomych i czatu głosowego.

 

Wiele wyzwań związanych z jazdą i parkowaniem

 

Aby było ciekawie, gracze Androida w trybie Car Parking Multiplayer będą mogli wypróbować różne scenariusze jazdy i parkowania. Podejmij się jednego z ponad 82 rzeczywistych wyzwań, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o prowadzeniu samochodu i parkowaniu. Jednocześnie baw się wciągającą rozgrywką symulacyjną.

 

 

Wniosek

 

Przygotuj się na pochłonięcie się dogłębną i zabawną rozgrywką symulacyjną olzhassa. Ciesz się realistycznymi symulacjami jazdy z precyzyjną fizyką, oszałamiającą grafiką 3D i urzekającymi efektami dźwiękowymi oraz innymi funkcjami. Możesz teraz bawić się jazdą i parkowaniem ze znajomymi i graczami online dzięki trybowi wieloosobowemu w otwartym świecie. W każdej chwili będziesz cieszyć się akcją jazdy w czasie rzeczywistym.

Będziesz miał jeszcze więcej powodów, aby się nim cieszyć teraz, gdy na naszej stronie dostępna jest darmowa i odblokowana wersja gry wieloosobowej z parkingiem samochodowym.

What's new

New person skin
New bodykits
New car
Small fixes

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.