CarX Drift Racing 2 APK 1.13.1 (Unlimited Money)

1.15.1

A SEQUEL OF THE MOST DESIRED DRIFT-GAME
4.5/5 Votes: 351,229
Developer
CarX Technologies LLC
Version
1.15.1
Updated
14 July 2021
Requirements
5.0 and up
Size
70M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

CarX Drift Racing 2 APK 1.13.1 Funkcje

 

Niesamowita rozgrywka wyścigowa

 

W CarX Drift Racing 2 gracze na Androida będą mieli okazję rywalizować w niesamowitej grze wyścigowej z realistycznymi elementami. Wszystko to zapewni Ci rozrywkę podczas przygód w grze.

Na początek skorzystaj z realistycznej mechaniki prowadzenia gry, która pozwoli Ci wygodnie sterować pojazdami. Ścigając się na potężnym komputerze, korzystaj z precyzyjnego sterowania, pedałów i innych opcji. Aby zapewnić niesamowite wrażenia w swoich samochodach, wykonuj płynne i niesamowite drifty w trakcie jazdy.

 

Wiele pojazdów

 

W CarX Drift Racing 2 gracze na Androida będą mieli okazję jeździć różnymi fascynującymi samochodami, z których każdy ma swój niepowtarzalny styl. Zanurz się w ekscytującą jazdę i poeksperymentuj z nieco inną fizyką w identycznych wersjach lub doceń znaczne różnice podczas jazdy pojazdami z różnych kategorii. Odkryj ich jedyne w swoim rodzaju sterowanie i intrygujący wygląd, wraz z realistycznymi środowiskami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Spróbuj zebrać najlepsze samochody w grze i ciesz się super prędkością podczas jazdy po malowniczych trasach.

 

Dostosuj swoje samochody

 

Jednocześnie ci z was, którzy chcą zmienić wygląd swojego samochodu, mogą łatwo uzyskać dostęp do warsztatu z barwami w CarX Drift Racing 2 i wprowadzić tyle zmian, ile tylko zechcą. Wymień lusterka, lampy, stopnie, zderzaki i wiele innych części samochodowych, aby spersonalizować ogólny wygląd pojazdu.

Dodaj zabawne obrazy i grafikę do podwozia, felg i innych części pojazdu. Poznaj wiele niesamowitych możliwości malowania. Zmień winyle, aby doświadczyć ekscytującej rozgrywki w CarX Drift Racing 2. I nie zapomnij dobrze się bawić, tworząc gry przy użyciu własnej wyobraźni.

 

Poznaj wiele występów

 

Dla zainteresowanych dostępny jest również warsztat tuningowy, w którym gracze mogą wygodnie korzystać z opcji dostrajania wydajności. Poznaj różnorodne części samochodowe, które można ulepszać, które pomogą ulepszyć silnik i inne ważne komponenty. Popraw prędkość swojego samochodu, aby szybciej jeździć i przyspieszać. Skorzystaj z ulepszeń prowadzenia, aby utrzymać samochody pod Twoją kontrolą podczas wyścigów. Ponadto zwiększ ogólną jakość swoich pojazdów, aby mogły wytrzymać rygory wyścigów, jednocześnie pozwalając z łatwością wykonywać niesamowite drifty.

 

 

Wniosek

 

CarX Drift Racing 2 pomaga graczom na Androida wygodnie zanurzyć się w ich wrażeniach z jazdy dzięki dogłębnej i interesującej rozgrywce wyścigowej i driftingowej. Dzięki wielu trybom gry i zabawnym wyzwaniom w grze będziesz się świetnie bawić w tej grze. Odblokuj bogactwo wciągających materiałów i funkcji. Powinieneś być w stanie w pełni cieszyć się prowadzeniem gry CarX Drift Racing 2 dzięki mocnym efektom dźwiękowym i oszałamiającej grafice.

What's new

Overall optimization and bug fixes.
Also in this update:
- New cars: Equator D, Rattlesnake, and Kitsune;
- Advanced Wellington model;
- New body kits for the Spark ZR, Asura M1, Wanderer L30, and Wellington;
- Stylish new animal vinyls and the long-awaited ITASHA style;
- For the first time, swaps for Cargo and Betsy;
- Expanded ability to purchase multiple sets of tires;
- Improved processing when skipping checkpoints;
- Improved game logic to reduce network traffic;
- Localization into Hindi.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *