FxGuru Movie FX Director APK (Unlocked)

2.12.00

Add the fun and excitement of big-budget Hollywood horror, sci-fi and action movie special effects to any video. FxGuru's Movie FX Director offers groundbreaking features for you to scare, impress or even prank your friends.
4.3/5 Votes: 518,269
Developer
Picadelic
Version
2.12.00
Updated
9 December 2019
Requirements
2.3 and up
Size
64M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

FxGuru Movie FX Director APK 2.12.00 Funkcje

 

Prosta i dostępna aplikacja mobilna

 

Na początek użytkownicy Androida FxGuru Movie FX Director szybko przyzwyczają się do funkcji aplikacji w aplikacji i będą mogli szybko rozwijać swoje prace twórcze. Po prostu wybierz dowolny efekt wizualny, który Ci się podoba w filmie, wybierz jeden z nich w nadchodzącym filmie, a następnie weź materiał jak profesjonalista. Działałoby to z użytkownikami na wszystkich poziomach umiejętności i umożliwiłoby szybkie uchwycenie pożądanego materiału filmowego z uwzględnieniem efektów wizualnych. Co więcej, możesz próbować tworzyć własne dzieła w hollywoodzkim stylu, kiedy tylko możesz, dzięki zaawansowanym funkcjom i efektom fotografowania.

 

Naucz się pracować jak zawodowy reżyser

 

Ci z was, którzy są ciekawi, mogą teraz cieszyć się doświadczeniem w tworzeniu filmów, kierując swoje filmy za pomocą dostępnego narzędzia w FxGuru Movie FX Director. Po prostu wybierz jeden z wielu efektów wizualnych i zacznij kręcić realistyczne filmy przy użyciu dostarczonego specjalistycznego sprzętu. Dzięki dostępnym technologiom i wciągającym naklejkom możesz nauczyć się zachowywać jak prawdziwy reżyser i uczestniczyć we wciągających filmach.

 

Ciesz się najwyższą jakością nagrywania wideo

 

Możesz także wziąć udział w wysokiej jakości nagrywaniu wideo FxGuru Movie FX Director, dodając mocne ścieżki dźwiękowe i efekty do swoich filmów. W rezultacie cały klip wydaje się i wydaje się bardziej autentyczny i zabawny. Jednocześnie możesz wybrać najlepsze ustawienia jakości wideo, abyś mógł całkowicie zanurzyć się w interakcjach.

 

Dodawanie różnych wrażeń do swoich prac twórczych

 

Oprócz dostępnych efektów wizualnych, użytkownicy Androida w FxGuru Movie FX Director mogą również wziąć udział w zabawnych filtrach i nakładkach, które dodadzą Twojej pracy różnorodnych doznań wizualnych. Będą one działać w połączeniu z podanymi efektami, aby poprawić jakość wizualną wybranych filmów. Dzięki temu będziesz mógł w pełni uczestniczyć w interakcjach.

 

 

Wniosek

 

Wszyscy będziesz cieszyć się zaawansowanymi przygodami filmowymi dzięki FxGuru Movie FX Director, który oferuje niesamowite efekty wizualne i wciągające wrażenia z nagrywania wideo. Zachęcamy do eksperymentowania z różnymi dostępnymi efektami i opcjami edycji, umożliwiając tworzenie własnych wyrafinowanych dzieł sztuki. Możesz teraz pobrać FxGuru Movie FX Director za darmo i całkowicie odblokowany na naszej stronie internetowej, dzięki naszej zaktualizowanej wersji oprogramowania.

What's new

- Bug fixes and performance improvements

If you enjoy using FxGuru, please take a minute to leave a nice review: it really helps. If you require support or have some feedback, please contact [email protected] Thank you for your support!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *