Gangstar New Orleans APK (Unlimited Bullets)

2.1.1a

The gold standard for open-world action games is back, this time in the fascinating city of New Orleans. With hundreds of vehicles, an outrageous arsenal, explosive action and complete freedom to explore this vast city, you have all the tools to become a real Gangstar.
4.3/5 Votes: 715,377
Developer
Gameloft SE
Version
2.1.1a
Updated
16 December 2020
Requirements
4.1 and up
Size
66M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Gangstar Nowy Orlean APK 2.1.1a

 

Twórz swoje postacie i ciesz się

 

Na początek gracze na Androida w Gangstar New Orleans mogą zanurzyć się w grze, budując własną postać i dostosowując ją do swoich upodobań. Zanim rozpoczniesz całkowicie spersonalizowane spotkania z gangsterami, wybierz preferowany wygląd i imiona. Baw się, grając w ekskluzywną grę gangsterską, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

 

Intuicyjne sterowanie dotykowe

 

Gracze na Androida mogą docenić intuicyjne przyciski dotykowe z pełnymi możliwościami sterowania w grze. Możesz tu szybko przemieszczać swoje postacie i wykonywać różne czynności. Przede wszystkim będziesz używał różnych zestawów sterowania w różnych sytuacjach, na przykład podczas strzelaniny, podczas prowadzenia pojazdów lub podczas wsiadania do helikoptera. Gra byłaby o wiele ciekawsza i przyjemniejsza dzięki intuicyjnym i użytecznym kontrolkom dotykowym z pełnymi wyborami.

 

Baw się podczas ogromnych wyścigów w otwartym świecie

 

Co więcej, gdy zanurzysz się w ekscytującej grze Gangstar New Orleans, będziesz miał okazję cieszyć się ogromnymi wrażeniami z jazdy i strzelania w otwartym świecie. Ciesz się kradzieżą pojazdów podczas zwiedzania ulic i wypróbowywania nowych możliwości jazdy. Będziesz się dobrze bawić z Gangstar New Orleans na wiele sposobów, od udziału w zawodach gangów z innymi zawodnikami z półświatka po konfrontację z policją w epickich pościgach kryminalnych.

Z drugiej strony gra oferuje szeroki wachlarz opcji do wyboru w przypadku epickich strzelanin. Po prostu odblokuj nową broń o niesamowitych możliwościach i ciesz się ekscytującą rozgrywką strzelankową w miarę postępów.

 

Poznaj ogromne miasto

 

Dla tych, którzy są ciekawi, ogromne miasto Gangstar New Orleans z różnorodnymi dzielnicami do zbadania może z łatwością zanurzyć Cię w niesamowitą rozgrywkę aktów i przygód. Jednocześnie urzekające historie i ekscytujące misje w grze pozwolą Ci w pełni docenić ekscytującą rozgrywkę Gangstar New Orleans.

Ciesz się szeregiem misji i wyzwań, z których każde ma własną kolekcję rozgrywki i interakcji. W rezultacie będziesz mógł w pełni doświadczyć pełnej akcji rozgrywki w Gangstar New Orleans.

 

 

Wniosek

 

Gracze na Androida w Gangstar New Orleans będą mieli niesamowitą ucztę dzięki tytułowi na smartfony, który oferuje wspaniałą grafikę w grze i zabawne wrażenia dźwiękowe, a także pełną rozgrywkę aktów gangsterskich. Weź udział w akcji i baw się dobrze z zabawnymi grami Gangstar New Orleans, podczas których dołączasz do swoich postaci w ich największych gangsterskich przygodach. Odkryj rozległe miasto, w którym możesz zanurzyć się w światy gangsterów.

What's new

Shred your opponents with a new gun, Gangstars!

• DEADLY FLANKER: A quick and devastating new weapon for your fights! Get in and check it out.

Enjoying this update? Don't forget to give us a 5-star rating :)

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *