Gangstar Vegas APK 5.1.1a (Unlimited Money/Vip gold)

5.3.0o

😏 Ready to roll the dice on a life of crime? Then the city of Vegas is waiting for a gangster like you!
4.3/5 Votes: 6,318,258
Developer
Gameloft SE
Version
5.3.0o
Updated
30 June 2021
Requirements
5.0 and up
Size
45M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Gangstar Vegas APK 5.1.1a

 

Znajdź swoją drogę

 

Jesteś przedstawiany jako honorowy wojownik MMA, który odmawia przyłączenia się do tłumu i jego spisku, by zbezcześcić areny sportowe. W rezultacie stałeś się celem przestępców z miasta i będziesz musiał wymyślić, jak poradzić sobie z ich zemstą. Stopniowo zdobędziesz swoje miejsce w podziemiach i zdobędziesz moc do walki z wrogami z pomocą swoich kolegów.

Gra zawiera ogromny tryb piętrowy z maksymalnie 80 misjami wypełnionymi m.in. ekscytującą akcją, strzelaninami i szybkimi pościgami. Powoli, ale powoli, stworzysz własną armię i zyskasz moc powrotu do wrogów, których ścigałeś od początku.

 

Intuicyjna rozgrywka w piaskownicy

 

Oprócz gry głównej gracze będą mogli wypróbować inne funkcje Gangstar Vegas. Miasto rozrosło się dziewięciokrotnie, dzięki mnóstwu nowych funkcji. Gracze będą mieli realistyczne spotkania w rozległym świecie piaskownicy, tak jakby bawili się w prawdziwym mieście z prawdziwymi postaciami w grze.

Co więcej, ci, którzy lubią akrobacje lub szybkie wyścigi, uznają Gangstar Vegas za bardzo satysfakcjonujące. Realistyczna fizyka silnika HAVOK PHYSICS umożliwia wykonywanie niesamowitych wyczynów kaskaderskich lub żałosnych porażek podczas ich prób. W każdym razie spędzisz miło czas z Gangstar Vegas.

 

Duża kolekcja różnych narzędzi

 

Miotacze ognia, koktajle Mołotowa, karabiny wojskowe, a nawet gitary elektryczne należą do najniebezpieczniejszych broni w grze. Aby szaleć w mieście, możesz nawet przejąć kontrolę nad niesamowitymi pojazdami, takimi jak monster trucki, czołgi, a nawet odrzutowiec. Co więcej, każdą broń i przedmiot można ulepszyć, aby zapewnić lepszą funkcjonalność. Gracze mogą również dostosować swoje ubrania i kostiumy, aby wyglądały jak zombie, robot lub coś innego, czego chcą.

 

Walcz z zombie, robotami i innymi

 

Oprócz głównej misji gracze mogą angażować się w inne tryby gry, w tym zombie, roboty i wielu innych wrogów. Wykorzystaj swój ogromny arsenał, aby unicestwić swoich przeciwników. Możesz także zmierzyć się z najpotężniejszymi grupami przestępczymi w mieście i zniszczyć ich siedzibę w dzikiej bójce.

 

 

Wniosek

 

Gangstar Vegas z pewnością przez długi czas pozostanie przygodową grą akcji numer jeden na Androida ze względu na wyjątkową rozgrywkę, niesamowitą grafikę i realistyczne efekty dźwiękowe. Gracze będą się świetnie bawić grając w tę grę, ponieważ nigdy nie będzie nudnej chwili w Gangstar Vegas.

What's new

Take a trip on the wild side with an update full of new ways to play Gangstar Vegas!

**WHAT’S NEW**

GANGSTAR GIRLS: For the first time, you can play as a female Gangstar!
PORTALS EVENT: Discover these strange doorways throughout the city to take on special missions in unbelievable locations.
OTHER UPGRADES: Daily Rewards are now accessible directly from the main menu, and the Workshop is now accessible from the Shop.
See you on the flipside, Gangstar!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *