Gardenscapes APK 5.1.0 (Unlimited Coins)

5.4.0

Welcome to Gardenscapes—the first hit from Playrix's Scapes™ series! Solve match-3 puzzles to restore a wonderful garden to its former glory!
4.3/5 Votes: 10,839,199
Developer
Playrix
Version
5.4.0
Updated
6 July 2021
Requirements
4.2 and up
Size
136M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Gardenscapes APK 5.1.0 Funkcje

 

Wciągająca i dogłębna rozgrywka

 

Na początek gracze w Gardenscapes zostaną zapoznani z niezwykle wciągającą i dogłębną rozgrywką. W Gardenscapes możesz uczestniczyć w różnych wydarzeniach i misjach, pomagając Austinowi w odbudowie i dekoracji starej szklarni. W miarę postępów w wydarzeniach w grze dowiesz się o nowych przygodach i misjach do podjęcia.

Każdego dnia przejrzyj swoją listę rzeczy do zrobienia przed rozpoczęciem przydzielonych zadań. Utrzymywanie ogrodów, aby były piękne. Zbadaj starą rezydencję i zaniedbane ogrody, aby odkryć mroczną tajemnicę, pomóc mieszkańcom w ich codziennych czynnościach i tak dalej.

 

Ciesz się ekscytującym meczem

 

Oprócz wielu wydarzeń, które Gardenscapes przedstawia graczom, spędzisz także czas na wypełnianiu setek specjalnych wyzwań typu „dopasuj 3”. Ukończ niektóre z najtrudniejszych poziomów typu „dopasuj 3”, aby rozpocząć ekscytujące zadania i wygrać fantastyczne nagrody. Dodatkowo będziesz musiał rozwiązać zagadki typu „dopasuj 3”, aby przejść do następnego zadania.

 

Spotkanie z zabawnymi i ciekawymi postaciami

 

W Gardenscapes nigdy nie będziesz sam w podróży, dzięki naszemu niezawodnemu Austinowi i obsadzie kolorowych postaci z okolicy. Poświęć czas na zaprzyjaźnienie się z tymi w Gardenscapes, ponieważ będą ci bardzo pomagać w przyszłości. Czytając więcej o tych postaciach, szukaj powiązanych z nimi historii pobocznych.

 

Zapraszam do dostosowania swojego pięknego ogrodu

 

Gardenscapes pozwala graczom swobodnie dostosowywać swoje ogrody za pomocą szeregu pięknych dekoracji, aby były jeszcze bardziej atrakcyjne. Aby Twój ogród był jak najbardziej niesamowity, zainwestuj w nowe pomniki i budowle.

 

 

Wniosek

 

W Gardenscapes możesz żyć pięknym życiem. Wstań z łóżka i spójrz przez okno na urocze podwórko. W grze poznasz niesamowitych przyjaciół. Wyrusz w niesamowite podróże. Czego więcej można chcieć?

What's new

NEW EVENTS
- Rodeo Season starts in early July.
- Conduct an investigation in the park at the end of July.
- Solve the mystery of a sphinx in early August!

ALSO
- See where the mountain path takes you.
- Unlock a new area to get into a famous director's film studio.
- New match-3 element: Snails.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.