Garena Free Fire 1.59.7 (MEGA)

1.62.2

Free Fire is the ultimate survival shooter game available on mobile. Each 10-minute game places you on a remote island where you are pit against 49 other players, all seeking survival. Players freely choose their starting point with their parachute, and aim to stay in the safe zone for as long as possible. Drive vehicles to explore the vast map, hide in the wild, or become invisible by proning under grass or rifts. Ambush, snipe, survive, there is only one goal: to survive and answer the call of duty.
4.2/5 Votes: 91,286,911
Updated
4 June 2021
Requirements
4.1 and up
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Garena Free Fire 1.59.7 Funkcje

 

Ciesz się klasyczną rozgrywką Battle Royale

 

Gracze w Free Fire będą mogli wziąć udział w zabawnej i słynnej klasycznej rozgrywce Battle Royale, w której będą wystawieni na najbardziej epickie wyzwania survivalowe. Znajdziesz się w dziwnych krainach, gdzie będziesz musiał rywalizować z innymi graczami o tytuł samotnego ocalałego. Zbieraj broń i przedmioty, aby zyskać przewagę nad innymi graczami.

Jeśli nie chcesz być bombardowany ciężkimi napalmami dolatującymi z nieba, schowaj się w bezpiecznej strefie. Szukaj kuszących zrzutów, które zapewnią Ci niesamowite uzbrojenie i sprzęt.

 

Różnorodność różnych broni i narzędzi

 

Mówiąc o broni i pojazdach, gracze w Garena Free Fire mieliby dostęp do mnóstwa opcji, z których każda miałaby własny zestaw możliwości. Możesz jednak wybierać spośród różnych rodzajów broni palnej i stylów walki. Chwyć za broń białą i uderzaj przeciwników z bliskiej odległości, strzelaj do nich swoimi szalonymi celownikami i snajperem lub chwyć karabin maszynowy i strzelaj potężnymi seriami we wrogów.

 

Niesamowite pojazdy do jazdy

 

Kolejną zaletą Free Fire jest to, że gracze będą mieli do czynienia z różnymi samochodami, z których każdy ma własny zestaw funkcji i umiejętności, których nigdy wcześniej nie widziałeś. Biorąc to pod uwagę, możesz wsiąść na mocne motocykle, które przyjeżdżają z ekstremalnymi prędkościami, jeździć potężnymi samochodami, które są wyjątkowo wytrzymałe, a nawet jeździć statkiem uzbrojonym w rakiety, który sprawi, że będziesz prawie nie do pokonania.

 

Rywalizuj z graczami online

 

Chwyć za broń i weź udział w tej ekscytującej rywalizacji o przetrwanie z graczami z całego świata. Do 50 graczy będzie mogło wziąć udział w ekscytującym wyzwaniu przetrwania. Z tobą jako ostatnim ocalałym mecz potrwa tylko 10 minut.

A jeśli nie możesz zadeklarować swojej wygranej, gra zakończy się jeszcze wcześniej. Dzięki temu gra jest idealna dla graczy, którzy chcą zabić kilka minut podczas swoich krótkich przerw. Gra byłaby idealna dla graczy na Androida ze względu na przenośność ich urządzeń przenośnych.

 

 

Wniosek

 

Free Fire to obecnie jedna z najlepszych dostępnych gier Battle Royale

dla użytkowników Androida. Trudno znaleźć inną grę z tak wciągającą i dogłębną rozgrywką jak ta, szczególnie jeśli lubisz klasyczne gry Battle Royale.

Jeśli jednak szukasz gry, która jest bardziej odświeżająca i pomysłowa niż Fortnite, na pewno spodobają Ci się niektóre z naszych najnowszych tytułów. Creative Destruction, Mega Mecha Champions, Last Day Rules Survival i inne gry zasługują na wyróżnienie.

What's new

1. Clash Squad Season 7 - Begins 06/09 17:00 GMT+8.
2. Grandmaster Rank now available in Clash Squad.
3. Pet Rumble - now available with matchmaking.
4. New Weapon - UZI.
5. Grenades HUD can now be split into two slots.
6. Character Balancing Adjustment for Paloma, Clu, and Laura.
7. Weapon Stats adjustment.
8. Training Grounds Update:
- Bumper Cars
- Boxing Ring
- Airship 1v1

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *