Getting Over It with Bennett Foddy (Unlocked)

1.9.4

  • Payment
A game I made
3.8/5 Votes: 9,473
Developer
Noodlecake Studios Inc
Version
1.9.4
Updated
6 October 2020
Requirements
5.0 and up
Size
129M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Pokonanie z Bennett Foddy 1.9.4 Funkcje

 

Zaskakująca rozgrywka, którą możesz łatwo poznać

 

Get Over It with Bennett Foddy ma prostą rozgrywkę, którą możesz łatwo opanować. To powiedziawszy, przyzwyczajenie się do tego, co musisz zrobić w grze, nie potrwa długo. Zoptymalizowane sterowanie dotykowe sprawia, że ​​poruszanie młotem i wykonywanie serii różnych ruchów, aby ominąć przeszkody, jest całkiem proste. Jednak, chociaż na początku może się to wydawać proste, wyzwania mogą łatwo nasilać się i ostatecznie możesz zirytować się niewygodnymi przeszkodami.

 

Niesamowicie realistyczna i responsywna fizyka

 

Jakby tego było mało, gra nadal ma realistyczną i intuicyjną mechanikę, która momentami jest zarówno satysfakcjonująca, jak i irytująca. Powiedziawszy to, użyjesz praw fizyki, aby pomóc postaciom pokonać przeszkody. Jednak wrażliwa mechanika spowoduje również utratę wszystkich postępów.

Wszystko może zabrać cię z wielkiego nieba do otchłani piekieł za pomocą zwykłego nietrafionego dotyku, nieoczekiwanego kroku lub głupiego błędu. Gdy zaabsorbujesz się tą niesamowitą grą, doświadczysz nagłych zmian emocjonalnych.

 

Posłuchaj kilku „kojących” filozoficznych komentarzy

 

Wraz z irytująco wciągającą rozgrywką, Getting Over It with Bennett Foddy często wprowadza graczy w „kojące” metafizyczne komentarze i cytaty narratora. To faktycznie sprawia, że ​​jesteś zły, a nie mniej zirytowany po większej liczbie kontuzji.

To jednak dla rozrywki. Będziesz musiał stłumić swój gniew i skoncentrować się na celu. Jeśli uda ci się ukończyć wyzwania, będzie fantastycznie. Kiedy jesteś wystarczająco zrelaksowany, powiedzenia mogą mieć dla ciebie sens.

 

Trenuj swoich pacjentów i wytrzymałości

 

Wyzwania Getting Over It with Bennett Foddy zapewnią graczom rozrywkę na wiele godzin, ponieważ gra jest szokująco trudniejsza i głębsza, niż można by się spodziewać. Będziesz wspinać się po ogromnych klifach, wciąż pokonując wyzwania, ale nigdy nie osiągając szczytu.

W przypadku niektórych osób może to zająć kilka godzin lub setki godzin. Ale prawda jest taka, że ​​po ukończeniu gry będziesz całkowicie spełniony i gotowy stawić czoła wszelkim potencjalnym przeszkodom. To coś, czego nie znajdziesz w żadnej innej strzelance.

 

 

Wniosek

 

Fani słynnego Human: Fall Flat będą mieli teraz kolejną zabawną grę bezczynności do grania na swoich telefonach. Zwłaszcza, gdy możesz grać w grę na telefonie lub tablecie w dowolnym czasie i miejscu. Co więcej, gra jest całkowicie wolna od reklam, więc nie będziesz rozpraszać się rozpraszającymi reklamami podczas gry. Zdecydowałeś się podjąć poważne przedsięwzięcie, które spowoduje, że po jego ukończeniu radykalnie zmienisz zdanie. Przezwyciężenie tego z Bennettem Foddy to coś więcej niż gra; to lekcja życia.

What's new

Bug fixes.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.