Gloud Games APK 4.2.4 (Unlimited Time)

Varies with device

The cheapest cloud gaming platform. playing anywhere anytime.
0/5 No votes
Developer
G-Cloud Gaming
Version
Varies with device
Updated
18 May 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Gloud Games APK 4.2.4 Funkcje

 

Ogromna kolekcja gier

 

Gracze na Androida będą mieli dostęp do ogromnej kolekcji niesamowitych gier w Gloud Games, z których zawsze będą mogli korzystać. Wybieraj spośród ponad 200 różnych opcji na różnych platformach gier, takich jak PC, Xbox360, PS4 i tak dalej. Wszystko to, podobnie jak Vortex Cloud Gaming i inne aplikacje do gier w chmurze, będzie dostępne na urządzeniach z Androidem, kiedy tylko zechcesz.

 

Po prostu kliknij i graj

 

Użytkownicy Gloud Games mogą teraz wybierać i grać w dowolną grę bez konieczności jej pobierania lub instalowania, dzięki czemu gry są bardziej dostępne. W rezultacie wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć i zacząć grać w swoje gry w podróży. Po prostu upewnij się, że połączenie internetowe na urządzeniach mobilnych jest włączone. To niewątpliwie zwiększy ogólne wrażenia z gry, a jednocześnie pozwoli zaoszczędzić miejsce na urządzeniach.

 

Adaptacyjne sterowanie w grze z konfigurowalnymi ustawieniami

 

Będziesz mieć dostęp do różnych konfiguracji sterowania w zależności od wybranych gier, które będą działać najlepiej na urządzeniach z ekranem dotykowym. Użytkownicy systemu Android mogą również tworzyć spersonalizowane profile sterowania dla każdej gry, aby upewnić się, że czujesz się komfortowo ze sterowaniem w grze. Możesz więc eksperymentować z różnymi kontrolkami dotykowymi i zmieniać ustawienia sterowania w Gloud Games.

 

Może współpracować z zewnętrznymi kontrolerami

 

Jednocześnie aplikacja może być używana z zewnętrznymi kontrolerami, co pozwala na podłączenie jej do dowolnego dostępnego urządzenia i granie w gry konsolowe tak, jak powinny. Może być używany z kablem Bluetooth lub USB.

 

Wniosek

 

Użytkownicy Androida mogą grać w wiele swoich ulubionych gier na PC, PS4 i Xbox360 bez konieczności instalowania ich na swoich urządzeniach dzięki Gloud Games. Gracze mogą grać w swoje gry, kiedy tylko chcą, dzięki usłudze online w chmurze. Nie wspominając już o tym, że nadal możesz cieszyć się aplikacją dzięki odblokowanej i darmowej wersji dostępnej na naszej stronie.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.