Grand Truck Simulator APK (Unlimited Money)

1.13

Disclaimer: This is a beta version. The game was not finished yet.
4.3/5 Votes: 731,782
Developer
Pulsar Gamesoft
Version
1.13
Updated
24 October 2016
Requirements
3.0 and up
Size
50M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Grand Truck Simulator APK 1.13 Funkcje

 

Realistyczna fizyka i obsługa ciężarówek

 

Na początek gracze na Androida mogą pokochać realistyczną dynamikę ciężarówek w Grand Truck Simulator, co powinno sprawić, że rozgrywka podczas jazdy będzie jeszcze bardziej przyjemna. Możesz użyć wbudowanego systemu manipulacyjnego, aby sprawnie sterować naczepami na drogach z tego miejsca. Ciesz się poprawną mechaniką pojazdu podczas gry i poczuj realistyczne wrażenia z jazdy. Co więcej, praktyczny dopływ paliwa umożliwiłby zmierzenie odległości jazdy przed zatrzymaniem, co jest nieco podobne do rzeczywistych sytuacji.

 

Realistyczny system uszkodzeń

 

Ponadto, aby zwiększyć emocje związane z prowadzeniem gry w Grand Truck Simulator, gracze na Androida mogą doświadczyć rzeczywistych obrażeń w ruchu drogowym. Musisz tu jechać ostrożnie, szczególnie podczas przenoszenia ciężkich ładunków z tyłu. Ze względu na poprawną mechanikę jazdy każda z akcji miałaby ogromny wpływ na pojazdy.

W rezultacie napotkanie innych barier na drogach z łatwością zniszczy pojazdy. Mogą wystąpić potłuczone drzwi, popękane szyby, skręcone struktury nadwozia i wiele innych praktycznych ofiar. W rezultacie fascynująca rozgrywka w Grand Truck Simulator będzie o wiele bardziej ekscytująca.

 

Dodatkowe sterowanie

 

W miarę przechodzenia przez ekscytującą rozgrywkę Grand Truck Simulator będziesz mógł korzystać z dogłębnych elementów sterujących w grze. Z tego miejsca będziesz swobodnie korzystać z dodatkowych narzędzi do konfiguracji schematu oświetlenia przyczepy. Podczas jazdy trąbić w dowolnym momencie, aby ostrzec innych kierowców i zwolnić miejsce dla dużych ciężarówek. Przede wszystkim w pełni funkcjonalne elementy sterujące na desce rozdzielczej ciężarówki zapewnią Ci wszystkie przydatne opcje, których możesz potrzebować.

 

Wiele typów przyczep

 

Ci, którzy są w to zaangażowani, będą mogli teraz cieszyć się zabawną rozgrywką jazdy w Grand Truck Simulator, która zapewni Ci szereg przyczep do jazdy. Baw się dobrze, ucząc się prowadzenia dużych pojazdów z różnymi silnikami i konstrukcjami. Dostać w swoje ręce zwykłą ramę, podwozie + wagon, 3 osie naczepy, 2 osie naczepy, 2+1 osie naczepy i bitren 7 osi, a także wiele innych wersji, które zostaną ogłoszone wkrótce. Wszystko to powinno pomóc Ci w pełni docenić doskonałą rozgrywkę symulacji jazdy ciężarówką.

 

 

Wniosek

 

Ci z was, którzy są w to zaangażowani, będą teraz cieszyć się fantastyczną rozgrywką w Grand Truck Simulator. Zaangażuj się w swoją najlepszą karierę kierowcy ciężarówek, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości. Ciesz się rozgrywką podczas jazdy, przechodząc przez wiele zabawnych funkcji w grze. Ale, co najważniejsze, dzięki zmodyfikowanemu oprogramowaniu na naszej stronie nadal będziesz mieć dostęp do wersji do pobrania i odblokowanej wersji gry.

What's new

new multiplayer pc server
fixed multiplayer bugs
enabled glasses truck mod
enabled map skins mod
enabled city names mod

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.