GTA San Andreas APK (Unlimited money)

2.00

  • Payment
Five years ago, Carl Johnson escaped from the pressures of life in Los Santos, San Andreas, a city tearing itself apart with gang trouble, drugs and corruption. Where filmstars and millionaires do their best to avoid the dealers and gangbangers.
3.8/5 Votes: 636,085
Developer
Rockstar Games
Version
2.00
Updated
13 April 2019
Requirements
7.0 and up
Size
15M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje GTA San Andreas APK 2.00

 

Unikalne statystyki

 

Aby efektywnie korzystać ze wszystkich przedmiotów w grze, musisz najpierw nauczyć się z nich korzystać. Musisz zdobyć doświadczenie w prowadzeniu różnych samochodów, aby gra zaostrzyła za ciebie sterowanie, ułatwiając jazdę. Dotyczy to wszystkich typów pojazdów, w tym samochodów, rowerów, łodzi, ciężarówek i innych podobnych pojazdów.

Ponadto CJ może zdobyć określoną ilość szacunku za każdą ukończoną misję, w zależności od tego, jak dobrze wykonał zadania. Szacunek pomaga odblokować ukryte postacie, które możesz rekrutować do swojego gangu, nawet jeśli nie jest to tak praktyczne jak pieniądze. Ponadto, aby ukończyć niektóre misje, musisz mieć wysoki poziom szacunku.

 

Konkretne misje

 

Misje w Grand Theft Auto: San Andreas są również mniej onieśmielające niż te w poprzedniej grze, ponieważ zawierają jasne instrukcje i podążają za główną fabułą. Dzięki temu będziesz wiedział, co robić, dlaczego jest to konieczne i jak to zrobić. Dzięki temu gracze czują się mniej sfrustrowani, co pozwala im bardziej skoncentrować się na grze.

 

Grafika

 

Grafika GTA San Andreas nie zbliża się do tej z ostatniej gry GTA V, ze względu na fakt, że pierwotnie została opracowana na PlayStation 2, która jest znacznie starszą platformą. Jednak w porównaniu do innych gier na PS 2, grafika Grand Theft Auto: San Andreas jest bezsprzecznie lepsza.

Przy różnych warunkach pogodowych zauważysz zauważalną różnicę. Dzięki temu w Los Santos możemy praktycznie poczuć upał słonecznego dnia lub wiatr spokojnego dnia. Co więcej, eksplozje i strzelaniny są bardzo realistyczne, z realistycznymi efektami płomieni, krwi i ciepła.

 

Dźwięk/Muzyka

 

Oprócz realistycznej mimiki, postacie z Grand Theft Auto: San Andreas zaskakują nas również dialogami mówionymi. Studio musiało zmarnować dużo pieniędzy na aktorów głosowych. Kiedy grasz jako CJ i komunikujesz się z innymi postaciami w grze, usłyszysz ten kultowy głos gangstera.

Co więcej, strzały, miecze, kolizje, eksplozje i inne efekty były bardzo realistyczne. Przyczynia się to do bardziej wciągającej rozgrywki w trakcie gry.

 

 

Wniosek

 

Pomimo faktu, że jest to starsza gra, GTA San Andreas na Androida jest nadal bardzo polecana ze względu na jej doskonałą wartość. Rockstar wziął formułę GTA i stworzył z niej arcydzieło. Jako członek gangu możesz teraz spędzać godziny, jeżdżąc po miastach Los Santos, Las Venturas i San Fierro, robiąc, co chcesz.

What's new

Please Note: For those currently progressing through the game, please load your game from a manual save slot instead of selecting “Resume”. This only needs to done once after updating. Afterwards, “Resume” will function normally.

General bug fixes and improvements.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.