GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D APK 2.8.11 (Unlimited Money)

Varies with device

The world's most powerful combat helicopters are at your fingertips.
4.1/5 Votes: 2,386,278
Developer
JOYCITY Corp.
Version
Varies with device
Updated
1 June 2021
Requirements
4.0.3 and up
Size
83M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

GUNSHIP BATTLE: Helikopter 3D APK 2.8.11 Funkcje

 

Intuicyjne i wciągające sterowanie dotykowe

 

Na początek gracze na Androida będą całkowicie pochłonięci pełną akcji rozgrywką w taktycznych walkach powietrznych GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D. Ponadto gra zapewnia intuicyjne i użyteczne sterowanie dotykowe, dzięki czemu możesz łatwo uczestniczyć i całkowicie korzystać podczas misji i wyzwań powietrznych.

Po prostu użyj przycisków w górę i w dół, aby zmienić wysokość helikopterów, przesuń ekran, aby zmienić ścieżki ruchu, i eksperymentuj z różnymi opcjami celowania i celowania w GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D. Wybierz jedną z wielu broni, wystrzel kilka pocisków rakietowych lub pocisków w swoje cele i wypełnij swoje cele. Można wszystko ułatwić.

 

Wybierz między wieloma latającymi statkami

 

Dla tych, którzy są w to zaangażowani, możesz teraz wziąć udział w niesamowitej grze akcji GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D, wybierając spośród wielu różnych statków latających. Możesz wybrać swoje ulubione statki latające do różnych rodzajów operacji powietrznych, każdy z własnym zestawem mocnych i słabych stron. Jeśli chcesz mieć możliwość swobodnego poruszania się samolotem w różnych okolicznościach, skorzystaj z elastycznego helikoptera. Jeśli chcesz oglądać te spektakularne walki powietrzne i działania z przeciwnikami, wybierz samolot myśliwski. Użyj ogromnego i w pełni funkcjonalnego podniebnego zamku, aby rozpocząć swoje najwyższe bombardowania przeciwko wrogom.

 

Uzbrój swoje helikoptery w potężną broń

 

Dla tych, którzy są ciekawi świata, dostępne są teraz mocne helikoptery i ich niestandardowe konfiguracje, każdy z własną kolekcją broni i wyposażenia. Możesz wyposażyć swój śmigłowiec i odrzutowiec w różne rodzaje broni, z których każda ma własny zestaw umiejętności. Od wystrzeliwania niezliczonych pocisków amunicji 30 mm po wystrzeliwanie wybuchowych dział, jest wiele do zrobienia. Aby szybko zabić przeciwników, możesz użyć różnych technik.

Jednocześnie zyskujesz dostęp do zabawnego sprzętu, który pomoże Ci poprawić umiejętności latania, a także pomoże w walce. Popraw nawigację helikopterem, leć szybciej i dokładniej oraz odblokuj nowe funkcje.

 

Zaangażuj się w ostateczną historię pilota

 

Gracze na Androida mogą pokochać ekscytujące misje w grze GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D przez cały sezon, które zapewniają jedne z najbardziej epickich i wciągających potyczek w prawdziwym życiu. Otrzymasz zadanie wykonania serii misji, z których każda ma swoją własną kondygnację, rozgrywkę i niesamowite wyzwania. Przede wszystkim ulepszona mechanika w grze uczyniła cały proces jeszcze bardziej praktycznym.

 

Wniosek

 

Wielu z was, którym podobała się pełna akcji rozgrywka WARSHIP BATTLE: 3D World War II i WORLD of SUBMARINES, może teraz zagrać w kolejną fantastyczną, pełną akcji grę na smartfony. Tym razem jednak będziesz latać po niebie w ekscytujących walkach powietrznych. Przede wszystkim możesz w pełni cieszyć się aktywnościami odblokowanej i dostępnej do pobrania wersji gry dostępnej na naszej stronie internetowej.

What's new

1) New Gunship Raider has been added.
2) Episode 32 has been added.
3) 2x Reward Stages on Custom Missions have been changed.
4) Miscellaneous bug fixes and improvements have been made.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *