Happy Wheels APK (Unlocked)

1.0.9

Happy Wheels is a side-scrolling, physics-based, obstacle course game with over a billion plays online and is now available for your mobile devices. Assume the role of your inadequately prepared racer and ignore severe consequences in a desperate search for victory.
4.2/5 Votes: 280,642
Developer
James Bonacci
Version
1.0.9
Updated
19 March 2021
Requirements
4.4 and up
Size
29M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Happy Wheels APK 1.0.9

 

Polecana rozgrywka

 

Happy Wheels to łatwa w obsłudze gra. Gracze muszą podążać za przyciskami w grze. Oprócz przycisków kierunkowych w lewo i w prawo znajdują się również przyciski odbijania, które pomagają graczowi przejść przez krótsze etapy.

Musisz także zachować szczególną czujność podczas tego procesu. Krwawy ekran gry jest również nieco przerażający, jeśli go pominiesz i staniesz się wiecznie nienawistny.

 

Scena obrazkowa

 

Wciągająca grafika Happy Wheels nie może zostać pominięta, jeśli chodzi o ekrany gier. O tym, że gra wykorzystuje tylko płaski format prezentacji, nie ma żadnych skrupułów w wyrażaniu wysokiego stopnia makabrycznej brutalności.

Nie tylko zdolność postaci do przekraczania stopni szybko zadaje obrażenia, ale istnieje również możliwość rozerwania i zmiażdżenia, jeśli postać zboczy w niebezpieczną strefę. Dzieci nie powinny być narażone na złamane kończyny lub zakrwawione obrazy. Nieletni mają również pewną śmiertelność. Tak więc, jeśli masz mniej niż 18 lat, nie zalecamy grania w tę grę online.

 

Ocena gry

 

Happy Wheels, na podstawie moich obserwacji, ma kilka problemów. Oprócz oczywistych pułapek na każdym poziomie, za rogiem kryją się również tajne niebezpieczeństwa, takie jak losowe upuszczanie metalowych śmieci. Te elementy wciąż tam są.

Może zagrażać życiu gracza, a niektóre miny powierzchniowe, kolce, kule do niszczenia, harpuny i inna broń są znacznie bardziej niebezpieczne. I chcą zabić gracza w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. W grze jest ponad 60 różnych poziomów i czterech różnych bohaterów prowadzących różne samochody. Jeśli lubisz żmudne granie, masz ukończone 18 lat i boisz się krwawych obrazów, nie przegap tej okazji Happy Wheels.

 

Zrozum, jak działa mechanika gry

 

Czy kiedykolwiek amputowano rękę, nogę lub wszystkie cztery kończyny? Zignoruj ​​krew i kontynuuj! Kiedy głowa lub ciało postaci zostanie złamane lub podzielone, umiera. Mimo to pokochasz lot swojej martwej postaci na etapie gry. Aby ponownie uruchomić poziom lub otworzyć główne menu gry, naciśnij klawisz Esc lub przycisk w lewym dolnym rogu konsoli.

 

 

Wniosek

 

Proces Happy Wheels MOD APK jest celowo trudny w użyciu. Gracze muszą zarządzać postaciami z różnych środowisk, aby dotrzeć do mety za pomocą podstawowego wózka narzędziowego. Może się to wydawać naturalnym zjawiskiem, ale na trasie jest kilka pułapek lokomotyw.

To albo złamana ręka, albo złamana stopa, jeśli ją masz. W przeciwnym razie jest to forma samobójstwa. Zasadniczo, oprócz ukończenia poziomu, jedną z największych przyjemności w tej grze jest oglądanie różnych metod śmierci.

What's new

• Two new levels for Pogo Stick Guy (4 and 5)
• Minor bug fixes
• More fixes coming soon

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *