Head Ball 2 APK 1.160 (Unlimited Money)

1.177

Head Ball 2 is a thrilling and fast-paced multiplayer football game where you can challenge your opponents!. Take place in 1v1 online football matches against real opponents from all around the world.
4.0/5 Votes: 1,806,128
Developer
Masomo Gaming
Version
1.177
Updated
14 July 2021
Requirements
4.4 and up
Size
121M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Head Ball 2 APK 1.160 Funkcje

 

Wybierz dowolne postacie piłkarskie

 

Na początek gracze na Androida w Head Ball 2 mogą łatwo wybrać postacie piłkarskie, którymi chcą grać i cieszyć się fantastyczną rozgrywką piłkarską. Wybieraj spośród 96 różnych postaci, z których każda ma swój niepowtarzalny wygląd i funkcje, które można ulepszać. Head Ball 2 pozwala odkrywać ekscytujące style piłkarskie i bawić się, kiedy tylko chcesz. W miarę postępów w grze zyskasz więcej fanów, co pozwoli ci dalej ulepszać stadion. Ciesz się fantastyczną rozgrywką piłkarską, jednocześnie zbierając lepsze bonusy ze swojego ogromnego stadionu.

 

Wiele aktualizacji

 

Zainteresowani mogą teraz skorzystać z ekscytujących ulepszeń dostępnych w Head Ball 2, aby uczynić twoje postacie bardziej zdolnymi. Masz pełną swobodę wyboru spośród setek akcesoriów, które możesz wykorzystać do zwiększenia swoich umiejętności. 18 umiejętności, które można ulepszać, każda z własnym zestawem umiejętności, pozwoli graczom na Androida wypróbować różne taktyki.

W miarę postępów w grze będziesz mógł w pełni ulepszyć swoje postacie, pozwalając im w pełni wykorzystać swój potencjał. Zmierz się z najlepszym trybem kariery, w którym możesz brać udział w ekscytujących meczach piłki nożnej z najlepszymi graczami z całego świata.

 

Ciesz się z gry

 

Aby urozmaicić zabawę, gracze na Androida mogą teraz uczestniczyć w konkurencyjnych ligach piłkarskich w Head Ball 2, co pozwoli Ci przenieść grę na zupełnie nowy poziom. Możesz wziąć udział w jednej z pięciu różnych lig piłkarskich, z których każda oferuje specjalne wrażenia sportowe dla użytkowników Androida. Co więcej, wraz ze wzrostem poziomu trudności, będziesz musiał stawić czoła coraz trudniejszym przeciwnikom. Zapraszam do udziału w prostej, ale wciągającej rozgrywce piłkarskiej, która oferuje jedne z najbardziej ekscytujących i epickich doświadczeń.

 

Prosty i niepowtarzalny

 

Dla tych z Was, którzy lubią nieformalne i pełne humoru gry piłkarskie, Head Ball 2 z pewnością zapewni Ci wszystkie ekscytujące funkcje, których pragniesz. Tutaj gracze będą mieli pełną kontrolę nad bezcielesnymi piłkarzami i będą mogli wprowadzić swoje zabawne postacie do wciągających pojedynków z innymi graczami.

Możesz łatwo prowadzić swoich graczy po czystym stadionie 2D i wykonywać epickie i ekscytujące ruchy, aby strzelać gole lub blokować ataki przeciwników za pomocą prostych i intuicyjnych przycisków sterujących. Skorzystaj z dostępnych opcji, aby uderzyć piłkę, kopnąć ją w przeciwną stronę, a nawet tymczasowo powalić przeciwników swoimi futbolowymi atakami.

 

 

Wniosek

 

Dla tych z Was, którzy lubią nieformalne i wciągające style piłkarskie, które można znaleźć w grach takich jak Score! Hero, Soccer Stars i kilka innych, będziesz chciał dodać tę nową grę Masomo Gaming do swojej listy ulubionych mobilnych gier piłkarskich. Doskonała rozgrywka będzie jeszcze bardziej zabawna dzięki zabawnym postaciom z gigantycznymi głowami dzięki modowej rozgrywce w Head Ball 2 na naszej stronie internetowej.

What's new

-Are you ready for Euro2020 ?
Cup 2021 Events are coming to Head Ball 2 between June and July in line with UEFA Euro 2020!
To join the event, you will choose a participating European country and gather supporters to help make your Country #1 on the leaderboard. By competing against each other, winning matches, and supporting your country, you can win unique accessories!

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *