Hello Neighbor (Unlocked)

1.0

4.0/5 Votes: 341,910
Developer
tinyBuild
Version
1.0
Updated
30 June 2021
Requirements
7.0 and up
Size
48M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Hello Neighbor 1.0

 

Ciesz się podstępną i przerażającą rozgrywką

 

Na początek gracze na Androida będą mieli dostęp do zabawnej i interesującej rozgrywki Hello Neighbor, która obejmuje podstępny i skradający się rodzaj horroru. W takim przypadku nigdy nie dowiesz się, kiedy i gdzie pojawi się inna nikczemna postać, aby cię terroryzować.

Zanurz się w ekscytującą rozgrywkę, w której będziesz używać swoich postaci w grze, aby szukać wszelkiego rodzaju wskazówek i ukrytych sekretów, odkrywając niesamowity dom z zewnątrz i wewnątrz. Będziesz zahipnotyzowany niesamowitymi dźwiękami i otoczeniem, a także będziesz całkowicie uzależniony od fantastycznego doświadczenia w grze.

 

Prosty, interaktywny i intuicyjny

 

Dla zainteresowanych gra jest również bardzo otwarta i grywalna, nawet jeśli grasz w nią po raz pierwszy. I to w dużej mierze dzięki intuicyjnym i wciągającym kontrolkom dotykowym w grze. Jednak za pomocą intuicyjnych przycisków bardzo łatwo będzie manewrować swoimi postaciami na wykresach. Co więcej, możesz swobodnie komunikować się z obiektami w swoim otoczeniu, po prostu ich dotykając lub wykonując interesujące ruchy. Dzięki łatwym opcjom sterowania Hello Neighbor będziesz w pełni zanurzony w tym doświadczeniu.

 

Różnorodne łamigłówki

 

Będziesz się także dobrze bawić z wieloma różnymi łamigłówkami w grze, które możesz spróbować rozwiązać, aby było ekscytujące. Podczas swojej podróży w Hello Neighbor będziesz musiał stawić czoła wielu fascynującym questom. Wymyśl kreatywne rozwiązania zagadek gry, poznając sekrety nawiedzonego domu. Baw się z jedynymi w swoim rodzaju łamigłówkami, które pozwolą Ci poświęcić 100% uwagi na wykonywane zadanie. Koncentrując się na rozwiązywaniu zagadek, zanurz się w pełni w grę.

 

Ciekawa mapa piaskownicy

 

Dla tych, którzy są ciekawi, będziesz mieć również dostęp do fantastycznej mapy piaskownicy, która zawiera wiele zabawnych interakcji z otoczeniem. Na początek potrzebujesz dostępu do szerokiej gamy fascynujących interakcji środowiskowych. W Hello Neighbor gracze mogą szybko podnosić przedmioty ze świata i angażować się z nimi w fascynujące spotkania środowiskowe. Pomimo niewielkich rozmiarów, intrygująca mapa sandbox zapewni ci dostęp do pełnego zakresu rozwiązywania zagadek i horroru.

 

 

Wniosek

 

Ci, którzy lubią przebiegłą i ukradkową rozgrywkę Clumsy Ninja, Goat Simulator i innych gier, z pewnością docenią niesamowite wrażenia, gdy zanurzysz się w ekscytującą rozgrywkę Hello Neighbor. Wyrusz w zupełnie nową podróż z ekskluzywnymi motywami horroru, ciesząc się ekscytującymi historiami i rozgrywką. A co najważniejsze, naprawdę spodoba ci się gra dzięki całkowicie darmowej i odblokowanej rozgrywce.

What's new

The update contains bugfixes and UX improvements

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.