Hill Climb Racing 2 APK 1.43.4 (Unlimited Money)

1.45.2

From the Creators of the Original Hill Climb Racing Comes Hill Climb Racing 2! It's Bigger, It's Better And It's Much Much Funner!?
4.3/5 Votes: 4,140,105
Developer
Fingersoft
Version
1.45.2
Updated
June 29, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
149M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Hill Climb Racing 2 APK 1.43.4 Funkcje

 

Poznaj dziesiątki różnych dostosowań

 

Zacznij od dostosowania wyglądu swoich postaci, wybierając z szerokiej gamy opcji.

Wybieraj spośród wielu opcji nakryć głowy, w tym hełmów Carrie, jaskiniowców, farmerów, strażaków, a nawet czapek wikingów i zombie.

Fryzura – wybieraj spośród uroczych fryzur Frankensteina, ninja, klauna i Justina Biebera. Możesz wybierać spośród wielu fryzur i przełączać się między nimi w dowolnym momencie.

Noś pojedyncze spodnie lub załóż kostiumy kierowcy, jeśli chcesz być półnagi. W miarę postępów w grze będziesz mógł odblokować nowe stroje.

Akcesoria – kiedy założysz flagę, krawat, piłkę nożną itp., możesz też kupić sobie akcesoria.

Wreszcie dochodzimy do najbardziej krytycznej części: samochodów. Możesz także spersonalizować swój samochód za pomocą nowego lakieru i niestandardowej kolorystyki, aby wyróżniał się z tłumu.

 

Odblokuj nowe samochody

 

Zostań legendarnym kierowcą i ścigaj się do mety różnymi pojazdami, w tym samochodami sportowymi, monsterami, SUV-ami, a nawet szkolnym autobusem. Wykonując wyzwania i otrzymując nagrody, będziesz mógł odblokować szereg fascynujących pojazdów. Wybierz swoje ulubione samochody i przygotuj się na jazdę po wzgórzach w grze Hill Climb Racing 2.

 

Ulepsz swoje samochody

 

Zaleca się również ulepszanie samochodów i instalowanie nowych ulepszeń i części, aby były bardziej wydajne podczas zawodów. Ulepsz możliwości samochodu i dodaj nowe za pomocą ponad 14 różnych części tuningowych. Rób to codziennie, aby nadążyć za umiejętnościami przeciwników.

 

Poznaj nową funkcję zespołu wyścigowego

 

Gracze w Hill Climb Racing 2 będą mieli okazję wziąć udział w ekscytujących bitwach drużynowych, w których będą rywalizować z innymi graczami w ostatecznych bitwach wyścigów zespołowych. Rzucając wyzwanie innym, zbierz kolegów i stwórz własny zespół wyścigowy.

 

 

Wniosek

 

Hill Climb Racing 2 to gra dla Ciebie, jeśli szukasz nowej gry wyścigowej, w której możesz wykonywać akrobacje i nosić dziwny makijaż bez wpadania w kłopoty. W tej zabawnej i przezabawnej podróży możesz swobodnie podskakiwać w swoim szkolnym autobusie, rywalizując z innymi zawodnikami.

What's new

* Tutorial improvements
* New Adventure Map: Gloomvale
* New driver looks - Ivar Icegrille
* New vehicle paint - Ivar's Super Diesel (With sick spinners)
* Removed Daily Neckflips Tasks (Be nice or we will add them back)
* Removed hard maps from all Daily Task types, except distance
* Additional improvements to Daily Tasks

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.