House Designer: Fix & Flip APK (Unlimited Money)

0.988

Play House Designer : Fix and Flip today - a fun simulator game of house renovation where you can realize all your home design fantasies into reality. Try yourself in the role of house flipper.
4.2/5 Votes: 567,927
Developer
Karate Goose Studio
Version
0.988
Updated
13 July 2020
Requirements
4.1 and up
Size
104M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Projektant domu: Fix & Flip APK 0.988 Funkcje

 

Rozpocznij biznes przebudowy domu

 

Rozpocznij grę od otrzymania pierwszego domu, który został uszkodzony zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Zacznij przekształcać dom w praktyczną przestrzeń, w której możesz przygotowywać przebudowy i projekty. Kupując nowe produkty i dekoracje, ciężko pracuj, aby domy stały się przyzwoitą lokalizacją. A teraz, przy całej swojej ciężkiej pracy, możesz odsprzedać dom i zarobić fortunę.

Powinieneś wydać zainwestowane pieniądze w różne nowe domy, nawet jeśli są w złym stanie. Zanurz się w dogłębnej grze polegającej na przebudowie i budowie domu, testując różne rozwiązania w zakresie łat i odwracania. Zaoferuj starym domom, w których nikt nie chce mieszkać, drugą szansę poprzez ich renowację.

 

Zaangażuj się w wiele zadań

 

Skoro o tym mowa, w Home Builder Repair & Flip gracze będą mogli zanurzyć się w dogłębnej przebudowie domu z setkami różnych projektów do wykonania. Jednak gra naraża graczy na Androida na rzeczywisty sposób przekształcania starych domów w niesamowite lokacje, co wielu graczy byłoby intrygujące.

Znajdź się, że dobrze się bawisz przy projektach renowacji, podejmując różne czynności, od mycia i naprawy starych domów po czynności planowania i przebudowy, które mogą radykalnie zmienić ich wygląd. Ciesz się niesamowitą rozgrywką House Builder Repair & Flip, próbując przebudować różne domy z różnych lokalizacji za pomocą różnych materiałów.

 

Intuicyjne sterowanie dotykowe

 

Co więcej, gdy zanurzasz się w ekscytującą rozgrywkę polegającą na przebudowie domu, gra zawiera intuicyjne sterowanie dotykowe, które umożliwia łatwe kierowanie postaciami przez wiele zadań. Co więcej, dynamiczne elementy w połączeniu z intensywną perspektywą pierwszoosobową dodadzą grze zabawy i intrygi.

Możesz swobodnie angażować się w obiekty przed tobą na różne sposoby, klikając i wybierając wszystkie dostępne opcje. Wybierz odpowiednie zasoby do określonych zadań, a uzyskasz dostęp do dodatkowych opcji kontroli.

 

Zostań projektantem wnętrz

 

A skoro już jesteśmy przy temacie, czy aspirujesz do bycia projektantem wnętrz? Jeśli odpowiedziałeś tak, na pewno spodoba ci się ten fantastyczny tag symulacyjny. Jednak gracze na Androida mogą korzystać z różnych elementów projektu i dekoracji w grze. Dzięki wielu dostępnym elementom, pomocnym wskazówkom i niesamowitym ozdobom możesz łatwo zmieniać i budować swoje domy.

Zapraszam do przenoszenia i dostosowywania aranżacji mebli, wyposażenia i innych produktów. W tym samym czasie łatwo jest zapłacić trochę mniej i uzyskać dostęp do szerokiej gamy świeżych artykułów gospodarstwa domowego w sklepie. Weź, co chcesz i rozważ sprzedaż swojego starego.

 

 

Wniosek

 

Ta niesamowita gra od Illusion Labs z pewnością spodoba się fanom wyścigów, zwłaszcza tym, którzy lubią rowery BMX. Touchgrind BMX zapewni Ci rozrywkę na wiele godzin dzięki ciągłej swobodnej jeździe.

What's new

- Improved performance
- Balance fixes
- Fixed bugs

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *