Human Fall Flat APK 1.5 (Paid for free)

1.7

  • Payment
Human: Fall Flat is a hilarious, light-hearted physics platformer set in floating dreamscapes that can be played solo or with up to 4 players. Free new levels keep its vibrant community rewarded. Each dream level provides a new environment to navigate, from mansions, castles and Aztec adventures to snowy mountains, eerie nightscapes and industrial locations. Multiple routes through each level, and perfectly playful puzzles ensure exploration and ingenuity are rewarded.
4.1/5 Votes: 19,014
Developer
505 Games Srl
Version
1.7
Updated
25 June 2021
Requirements
5.0 and up
Size
43M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje Human Fall Flat APK 1.5

 

Zabawne sterowanie

 

Sterowanie w Human Fall Flat jest niezwykle trudne do opanowania, ale jest też bardzo zabawne. W porównaniu do tradycyjnych umiejętności rozwiązywania zagadek, chwiejne postacie z zabawnymi gestami i sterowaniem sprawiają, że gra jest o wiele przyjemniejsza.

W „Human Fall Flat” upewnij się, że jesteś gotowy do opanowania sztuki chwiejnego parkouru. Kołysaj się z boku na bok lub w górę i w dół podczas jazdy, trzymając przedmioty tak, jakbyś miał zamiar rzucić nimi w kogoś lub uderzyć się, skakać i chwytać znajomych jak prześladowca i tak dalej. Można śmiało powiedzieć, że sterowanie dało tej grze wiele nowych i ekscytujących elementów.

Twoje postacie będą wyglądały na żywe dzięki praktycznej fizyce.

 

Poznaj zagadkowe łamigłówki

 

Jeśli lubisz łamigłówki w Part Time UFO, albo będziesz zachwycony epickimi łamigłówkami, albo wściekły się na te trudne w tej. Przygotuj się więc na trudności, doświadczając dziesięciu poziomów pełnej akcji rozgrywki i setek różnych wątków fabularnych.

Wykorzystaj swoje rozumowanie dedukcyjne, aby rozwiązać każdą zagadkę. Podczas przechodzenia przez grę wybieraj najlepsze podejścia. Nawet nie martw się, że zeskoczysz z półki, aby uciec, ponieważ będziesz lądował na tych samych fundamentach, z których właśnie skoczyłeś.

 

Interaktywne środowiska jak żadne inne

 

Gracze w Human Fall Flat będą mieli okazję poznać bardzo wciągające środowiska, które wzbogacą rozgrywkę w rozwiązywanie zagadek. Zostaniesz wprowadzony do zupełnie nowej mapy z nowymi obiektami i elementami w każdym łuku.

Korzystaj z różnych obiektów, które mogą pojawiać się losowo w twoim otoczeniu, aby znaleźć rozwiązania swoich problemów. Gracze będą mieli setki sposobów na zabawę w Human Fall Flat, od układania mat w wysoką platformę, aby mogli wspinać się wyżej, po sterowanie dźwigiem rozbiórkowym i przebijanie się przez ściany.

 

Ciesz się z gry

 

Human Fall Flat pozwala graczom cieszyć się grą z przyjaciółmi, krewnymi lub przyjaznymi nieznajomymi, umożliwiając im angażowanie się w ekscytujące pojedynki dla wielu graczy. Dzięki grom wieloosobowym Human Fall Flat możesz podwoić, potroić, a nawet czterokrotnie zabawę.

Gracze mogą wybrać grę z tysiącami graczy online lub hostować własną grę w swojej sieci lokalnej, do której mogą dołączyć znajomi. Dowiedz się o najbardziej zwariowanych i najbardziej zabawnych kumplach z całego świata. W Human Fall Flat możesz spędzać wiele godzin pracując dla swoich celów lub trollować i żartować sobie nawzajem, dobrze się bawiąc.

Z drugiej strony, jeśli chcesz grać sam, możesz to zrobić również, ponieważ gra obsługuje mecze solo.

 

 

Wniosek

 

Human Fall Flat to nasza rekomendacja numer jeden dla tych, którzy szukają świetnej gry przygodowej i rozwiązywania łamigłówek, w którą mogą grać w dowolnym momencie i nie nudzić się.

What's new

***NEW LEVEL 'FOREST' AVAILABLE NOW***

"The great outdoors is calling! Grab your friends and explore lush woodland and snowy hilltops in search of rest and relaxation in new level Forest!

Mystery and mayhem are just round the corner, not to mention crashed planes and heavy machinery. Did somebody take a wrong turn?"

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *