Hungry Dragon APK 3.10 (Unlimited Money)

3.14

Unleash fiery fury from above in Hungry Dragon, a fun and frantic flying action game where everything and everyone is on the menu!
4.3/5 Votes: 304,642
Developer
Ubisoft Entertainment
Version
3.14
Updated
June 14, 2021
Requirements
4.4 and up
Size
131M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Hungry Dragon APK 3.10 Funkcje

 

Prosty intuicyjny i niezwykle przyjemny

 

Na początek gracze na Androida bez wątpienia będą cieszyć się zabawną i ekscytującą rozgrywką w Hungry Dragon, w której będą mogli swobodnie eksplorować ziemie, terroryzować innych i rozwijać swoje potężne smoki.

Ciesz się wciągającą rozgrywką, swobodnie sterując Hungry Dragons, aby uciec przed atakami wroga, zjeść wszystko w twoim kierunku i po drodze eliminować potwory, ptaki, zwierzęta gospodarskie, a nawet ludzi.

 

Różnorodność różnych smoków

 

Dla tych, którzy są zainteresowani, Hungry Dragon jest również świetną zabawą i ekscytacją, szczególnie dzięki ogromnemu wyborowi majestatycznych smoków. Zostanie Ci powierzone zebranie okrutnych bestii, każda z własną kolekcją cech i umiejętności. Wykorzystaj ich zdolności do latania, aby stopić i wyparować wrogów. Możesz też odblokować niesamowitego lodowego smoka i zamrozić przeciwników na śmierć.

Dowiedz się o wielu smokach, z których każdy ma swój własny, odrębny styl i lataj z nimi po niebie. W miarę postępów możesz odblokować więcej kostiumów i personalizacji dla swoich smoków. Idź szybciej, spalaj gorętsze, strzelaj szybciej i stąp ostrożnie, aby stać się najszybszym.

 

Ciesz się wciągającymi doświadczeniami niszczenia

 

Gracze w Hungry Dragon będą również mieli dostęp do wciągających i niesamowitych działań związanych z niszczeniem, dla tych z was, którzy są w to zaangażowani. Wędrując po średniowiecznych królestwach w poszukiwaniu jedzenia, podejmij się epickich, niszczycielskich wyzwań w grze.

Podróżuj przez miasta, lasy, doliny i miasta, odkrywając świat. Nie krępuj się angażować w niesamowite zniszczenia w grze, w których będziesz mógł zburzyć wiele fascynujących budynków i przeszkód. Kontynuuj karmienie zdobyczą i innymi zwierzętami, dążąc do najwyższego możliwego wyniku w grze. Bądź ostatecznym władcą swojego średniowiecznego królestwa, bez ograniczeń.

 

Zjadaj rzeczy, gdy mierzysz się z wieloma celami

 

Ponadto gracze w Hungry Dragon będą się gromadzić i cieszyć się niesamowitym grillowaniem i wyzwolonymi działaniami w epickich środowiskach 3D, aby pomóc ci na ścieżce strachu i dewastacji.

Aby skutecznie grillować i ucztować na swojej zdobyczy, użyj różnych dostępnych umiejętności i zdolności ze swoimi smokami. W miarę postępów uwolnij oddech płomieni, szronu, błyskawic i innych wyjątkowych ataków na wrogów.

Gracze w Hungry Dragon zmierzą się z potworami i wrogami z całego świata w miarę postępów w kampanii. Pokonaj średniowiecznych żołnierzy, gobliny, orki, wiedźmy i tych, którzy próbują cię powstrzymać i uratować ich przed śmiercią.

 

 

Wniosek

 

Hungry Dragon to zabawny i interesujący tytuł mobilny do grania na urządzeniach mobilnych, szczególnie jeśli szukasz relaksującej gry casual. A jeśli szukasz czegoś nieco innego, sprawdź Zombie Tsunami, Dragon Hills 2 i kilka innych gier na naszej stronie.

What's new

Fixed small music glitch

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *