Hungry Shark Evolution APK 8.4.2 (Unlimited Coins/Gems)

Varies with device

We're the Official game for Shark Week - live every week like it's Shark Week!
4.4/5 Votes: 7,247,524
Developer
Ubisoft Entertainment
Version
Varies with device
Updated
July 5, 2021
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Hungry Shark Evolution APK 8.4.2 Funkcje

 

Proste i intuicyjne sterowanie

 

Hungry Shark Evolution wprowadza graczy w wygodną rozgrywkę, w której mogą łatwo kontrolować swoje rekiny dzięki prostemu i intuicyjnemu systemowi sterowania. Korzystaj z przycisków dotykowych i pochylania, aby pomóc głodnym rekinom zebrać zdobycz, unikając niebezpieczeństwa. Z drugiej strony, nowi gracze uznają, że gra będzie niezwykle łatwa na początek.

 

Odblokuj i zbierz dziesiątki fajnych rekinów

 

Co więcej, zanurzając się we wciągającej rozgrywce, będziesz mógł zbierać setki różnych gatunków rekinów. Aby dodać epickie rekiny do swojej kolekcji, ukończ poziomy i misje. Możesz nawet natknąć się na dziwne stworzenia, które wcale nie wyglądają jak rekiny.

 

Odkryj zupełnie nowy świat ukryty w oceanie

 

W grze pojawia się ogromny podwodny świat. Tutaj gracze będą mogli odkrywać fascynujący świat Hungry Shark Evolution. Poznaj głębiny oceanu i poznaj inną stronę świata. Podróżuj do różnych miejsc w poszukiwaniu pysznych posiłków.

 

Spotkaj dziwne stworzenia i jedz je

 

Co więcej, podróżując przez rozległy ocean, natkniesz się na setki różnych tajemniczych stworzeń. Bądź ostrożny, ponieważ niektóre z nich są niezwykle silne, a zbytnie zbliżenie się do nich może być niebezpieczne dla twoich rekinów. Z drugiej strony, jeśli masz szczęście, możesz spotkać smaczny posiłek dla swoich rekinów.

 

 

Wniosek

 

Hungry Shark Evolution to fantastyczna gra dla każdego, kto szuka swobodnej rozgrywki na smartfonie lub tablecie. Dzięki Hungry Shark Evolution możesz odkrywać dziwaczną i wciągającą rozgrywkę.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.