ibis Paint X APK 8.1.1 (Prime Membership Unlocked)

9.0.1

ibis Paint X is a popular and versatile drawing app downloaded more than 150 million times in total as a series, over 2700 materials, which provides over 1000 brushes, over 800 fonts, 74 filters, 46 screentones, 27 blending modes, recording drawing processes, stroke stabilization feature, various ruler features such as Radial Line rulers or Symmetry rulers, and clipping mask features.
4.5/5 Votes: 1,661,935
Developer
ibis inc.
Version
9.0.1
Updated
June 18, 2021
Requirements
4.1 and up
Size
27M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Funkcje ibis Paint X APK 8.1.1

 

Sprawdź różne samouczki z YouTube

 

Na początek użytkownicy Androida będą mieli dostęp do oficjalnego kanału YouTube ibis Paint X, który zapewni im proste i przyjazne samouczki. Dla początkujących niezwykle korzystne byłoby rozważenie własnych stylów rysowania, a także tego, jak uniknąć typowych błędów. Aby otrzymywać wiadomości i aktualizacje, wystarczy zasubskrybować ich kanały.

 

Płynne i dokładne wrażenia z rysowania

 

ibis Paint X zapewnia płynniejsze i przyjemniejsze wrażenia z rysowania niż większość innych aplikacji na Androida dzięki przyspieszonemu procesorowi GPU i wykorzystaniu technologii OpenGL. To powiedziawszy, możesz rysować z dobrą liczbą klatek na sekundę do 60 klatek na sekundę. Co więcej, twoje komputery nie musiałyby być ultranowoczesne, aby poprawnie uruchomić ibis Paint X.

 

Wiele przydatnych funkcji

 

ibis Paint X powinien być Twoim priorytetem, jeśli szukasz wydajnej aplikacji do rysowania na urządzenie z Androidem, która może konkurować z najlepszym oprogramowaniem do rysowania na komputerze. Możesz łatwo tworzyć wysokiej jakości dzieła sztuki za pomocą inteligentnych urządzeń z 142 różnymi pędzlami, w tym najbardziej popularnymi i popularnymi, takimi jak pióra cyfrowe, aerografy, pędzle olejowe i tak dalej.

Ponadto masz dostęp do szerokiej gamy przydatnych parametrów pędzla, co pozwala na precyzyjne dostrojenie aspektów zgodnie z wymaganiami.

 

Pokaż swoją sztukę z innymi

 

Funkcja nagrywania na żywo w ibis Paint X z pewnością zadowoli tych, którzy lubią dzielić się swoją pracą z innymi. Możesz łatwo rozpocząć rejestrowanie postępów w rysowaniu na smartfonie za pomocą prostych poleceń dotykowych. Wystarczy kilka kroków, aby opublikować swoją pracę w Internecie po zakończeniu. Twórz własne filmy z rysunkami, aby zachęcić innych artystów internetowych do wzięcia ołówka. Z drugiej strony możesz oglądać filmy innych osób i poznawać przydatne wskazówki dotyczące ibis Paint X.

 

 

Wniosek

 

W porównaniu z większością istniejących aplikacji do rysowania na Androida, ibis Paint X jest nadal doskonałym wyborem pod wieloma względami. To powiedziawszy, nigdy nie będziesz rozczarowany, niezależnie od tego, czy rysujesz proste szkice, czy tworzysz wymyślne dzieła sztuki.

What's new

[Changes in ver.9.0.1]
- Some bug fixes and improvements.

[New Features in ver.9.0.0]
- Now you can use Transform tool to Layer folders.
- In "Translate Scale" of the Transform tool, you can now choose "Interpolation Method". In particular the image quality of reduction is improved by this feature.
- Brush QR codes uploaded to Online Gallery are now downloaded easily from "Online" in the Brush window.

"QR Code" is a registered trademark of DENSO WAVE INCORPORATED.

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *